Vyberte možnost Stránka

Zlato vás nenechá na holičkách

Zlato vás nenechá na holičkách
Rate this post

 

Nemovitosti, nebo zlato? Volba je v současné době jasná. Respektive by měla být.

Zhodnocovat své úspory se snaží většina z nás. V době ekonomické krize a s ní spojené inflace však také spousta z nás pláče nad výdělkem. Nevhodné formy investování dokonce o část úspor mohou přímo připravit. Typickými nevhodnými investičními nástroji momentálně jsou například nemovitosti. Na pozoru ale buďte i při nákupu pamětních mincí z portfolií českých mincoven, jejichž cenu často navyšuje sběratelská hodnota. I investovat se zkrátka musí umět. V první řadě je však třeba vědět, do čeho vůbec investovat. A my to víme!

Nejbezpečnější investiční nástroj

Nejeden odborník vám potvrdí, že v době krize je jedním z nejbezpečnějších investičních nástrojů zlato. Měna známá na celém světě. Mobilní a prakticky nezničitelná. Především však s unikátní vlastností uchovat hodnotu do něj vloženou bez ohledu na ekonomický vývoj i nestabilitu měny. Začínáte o investici do zlata uvažovat i vy?

Obraťte se na specialisty!

V tom případě se obraťte na ty, kteří zlatu skutečně rozumí. Specialisté na investiční zlato na vás čekají například v Pražské mincovně v Obecním domě v Praze. Nebo na stránkách www-zlate-mince.cz. Zde nejenže najdete pravidelně aktualizovanou výkupní i prodejní cenu zlatých slitků, ale také si tu můžete objednat investiční zlato online. To vám pak dorazí v diskrétním a pojištěném balíčku přímo domů.

Věřte zlatu ze švýcarských rafinerií

Dominantní část portfolia Pražské mincovny tvoří zlaté mince a slitky ze švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. České zlato v nabídce bohužel nenajdete. Důvodem je, že jej žádná česká mincovna v současné době nevyrábí. „Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky. Klienti tak mají jistotu původu a ryzosti,“ rozpovídal se o původu nabízených slitků Pavel Trtík, ředitel společnosti, která investiční zlato investorům distribuuje již sedmnáctým rokem, během nichž si své zlaté rezervy doplnilo více než 60 tisíc spokojených zákazníků. Pro ně zlato představuje jakýsi bezpečný přístav v nebezpečných vodách i dobách. A nastoluje jim i klid v duši. Nechcete je následovat?

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.