Vyberte možnost Stránka

Víte, jak nejlépe nakupovat při Black Friday?

Víte, jak nejlépe nakupovat při Black Friday?
Rate this post

 

Na poslední týden v listopadu tradičně připadá známý svátek všech shopoholiků a lidi, již si rádi nakoupí s nějakou výraznou slevou. Patříte-li mezi ně i vy, vězte, že letošní Černý pátek připadá na 23. listopadu. Právě v tuto dobu se vyplatí nakupovat! Ne, rozhodně nemusíte stát v nekonečných frontách podobně, jako je tomu ve Spojených státech amerických. Tady se lidé dokážou neskutečně prát o ta největší cenová zvýhodnění. Mnohdy stojí před obchodními domy klidně i několik hodin. To vy určitě nemusíte, protože se stačí pouze podívat do nabídky eshopů. V těch najdete velmi pestrý sortiment, který bude o Černém pátku mnohem levnější. Pokud byste rádi věděli, jak nakupovat právě v tento den, jste na správné adrese. Několik rad vám dáme v následujících řádcích.

Pozor na slevy neslevy!

Mnozí obchodníci při Black Friday dokážou nabídnout slevy přesahující 80 %. To je sice na jednu stranu hezké a pro zákazníka velmi lákavé, nicméně na stranu druhou se často jedná o jednoduchý trik. Zboží se nejprve nadhodnotí a následně se pak samozřejmě snižuje jeho cena. Když si nakonec porovnáte tento sortiment a ten, který není ve slevě, mnohdy přijdete na to, že nezlevněné zboží zakoupíte výhodněji než to, jež je ve velké slevě. Tyto praktiky jsou bohužel běžné, nicméně poměrně jednoduše odhalitelné. Navíc na buykers.com nabízejí slevy po celý rok.

Slevové kódy platí i při Black Friday

I v rámci tohoto svátku můžete využít různých slevových kupónů. Třeba na buykers.com jich najdete spousty. Nakupování se slevovými kódy není nijak složité. Prostě a jednoduše získáte určitou směsici čísel, písmen a jiných znaků, jež poté následně vložíte v průběhu nákupu do připraveného řádku. Sleva se vám samozřejmě ještě před zaplacením odečte, takže vás zboží bude stát mnohem méně. Není úplně od věci najít si příslušní slevové kódy trochu předem. Stačí klidně jeden či dva dny. Budete tak mít jistotu, že jsou skutečně k dispozici a na poslední chvíli vás vůbec nic nepřekvapí.

Online nákupy na splátky. Proč ne?

Pořízení si zboží online je jednoduché a maximálně pohodlné. Typickým příkladem jsou třeba boty. Vyhledáte si eobuv slevový kód třeba právě na buykers a následně si boty koupíte. Chybí vám na některé dražší zboží potřebná hotovost? To je přece ten nejmenší problém. Nakoupit si můžete velmi jednoduše na splátky. Mnozí prodejci samozřejmě nabízejí i velmi výhodné nákupy na splátky bez navýšení. Často dokonce dokážou i nějakou tu splátku odpustit. Splácení je navíc spojeno i s mnohými dalšími bonusy. U většiny obchodníků lze také uplatnit již zmiňované slevové kupóny. Váš nákup tak bude po všech stránkách výhodný.

Je sleva opravdu pro všechny nakupující?

Také na tuto otázku si odpovězte! Některé slevy se totiž vztahují pouze na majitele specifických karet vydávaných prodejci. Pokud takovouto věrnostní kartu již máte, nemusíte se o nic starat. Je-li tomu opačně, nemějte strach o ni požádat. U mnohých prodejců tak můžete učinit klidně i online. Pošlou vám ji a obdržíte ji poštou během několika dnů. To už s pořízením konkrétní věci vydržíte a za tu slevu vám to bude stát.


 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.