Vyberte možnost Stránka

Poznejte místo, kde koupíte nejlepší a designově povedené obaly na vaše produkty

Poznejte místo, kde koupíte nejlepší a designově povedené obaly na vaše produkty
Rate this post

Výrobou nejrůznějších olejů, mastí, ekologických odličovačů, jemných vůní a mnohého jiného, se zabývá mnoho menších i větších výrobců u nás. Pokud k nim patříte, nebo si často vyrobíte kde co sami doma dle návodu z internetu, jistě budete potřebovat obal, do kterého produkt vložíte. Vše potřebné pro balení produktů ve vysoké kvalitě, hezkém vzhledu a za přijatelné ceny, nabízí allinpackaging.cz.

Vybírejte podle tvaru, použití i velikosti

Nabídka produktů sloužících jako obaly na produkty je v e-shopu allinpackaging.cz skutečně velká. Vybírat ty pravé přesně pro vás můžete podle mnoha kritérií. Ať už je pro vás směrodatná kapacita, barva, materiál, z něhož je obal vyroben, nebo typ vršku, hlavní použití, typ láhve nebo třeba potřebujete pojistný kroužek či CRC uzávěr s dětskou pojistkou, vše se zde dá najít. Nechybí ani ECO friendly obaly.

Často vyhledávaný je rozprašovač na parfém v různých provedeních. Mnohé lahvičky na parfém s rozprašovačem a uzávěrem, tedy praktické sady, při nichž nemusíte na nic myslet, kompletní obal koupíte v jednom, jsou na daných stránkách v akci. Za sníženou cenu můžete koupit např. sadu, která obsahuje láhev 30 ml bílou PET – PHARMA + rozprašovač FBOG 220 mm v bílé barvě a průhledným vrškem.

Další možností za příznivou cenu je větší láhev 200 ml přírodní PHDE v sadě s rozprašovačem transparentním + s uzávěrem.

Ať už chcete menší nebo větší láhve a lahvičky, vyberete si. Bílé, průhledné, průsvitné, tmavé, pro každé použití najdete správnou.

Kelímky pro masti a krémy

Zpravidla se kelímky plní nejrůznějšími gelovými nebo klasickými krémy, mastmi, ale také tuhými pudry, balzámy na rty a podobně. Velmi hezky a reprezentativně vypadá skleněný kelímek s kovovým šroubovacím vrškem. Designově povedený je i celokovový hliníkový kelímek. Ten může být ozvláštněn okénkem nahoře. V nabídce jsou i speciální kelímky s tvarem diamantu, nejjednodušší kosmetické a farmaceutické nádoby, kelímky s vložkou, ochrannou fólií…

Novinkou je např. kelímek 10 ml z hliníku ve stříbrné barvě s hranatým tvarem.

Podívejte se na všechny obaly na allinpackaging.cz a vyberte si takový, který bude splňovat vaše nároky na materiál, tvar, použití i design.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.