Vyberte možnost Stránka

Medaile ze vzácného kovu jen pro ty skutečně nejlepší!

Medaile ze vzácného kovu jen pro ty skutečně nejlepší!
Rate this post

 

Vážíte si svého muže? Tak mu to dejte najevo! Třeba medailí ze vzácného kovu z portfolia Pražské mincovny. 

Bohatý výběr medailí a mincí z toho nejryzejšího zlata s motivy různého druhu najdete například na e-shopu Pražské mincovny (www.zlate-mince.cz). Darovat nejenom svému muži, ale i tatínkovi, bratrovi, synovi, vnukovi nebo třeba kolegovi z práce, jehož si vážíte, můžete medaili s vyrytým jménem, se znamením zvěrokruhu, či s nějakým poselstvím.

Obsah článku

Neobyčejný dárek pro muže

Medaile ze vzácných kovů totiž zdaleka nejsou jen tak obyčejné dárky pro muže. Obzvláště umělecky zpracované medaile z ryzího zlata s reálnou hodnotou. Věřte, že právě ta obyčejný dárek pro muže povznáší na zcela novou úroveň.

Láska, nebo štěstí?

Darovaná medaile je totiž symbolem, ať již lásky, nebo třeba štěstí. Je jen na vás, jaký motiv zvolíte, a jaké city tedy jejím prostřednictvím obdarovanému projevíte. Zlato v každém případě představuje největší hodnotu vůbec. Jeho ryzost je symbolem ryzích citů, jež ke svému muži chováte. A muži takové dárky dokážou náležitě ocenit.

Medaile za sportovní výkon

Za oceněním muže ale zdaleka nemusí stát jen láska. Obdarovat můžete svého syna či vnuka za sportovní výkon, nebo otce za vše, co pro vás kdy udělal. Za to, že vždy stál po vašem boku v dobrém i ve zlém, za to, že tu zkrátka je. I pro vás.

Medaile s vyrytým jménem

Hitem současných Vánoc se však stávají jména, respektive medaile s vyrytým jménem. Pražská mincovna totiž disponuje ojedinělým portfoliem mincím se všemi jmény českého a slovenského kalendáře. Každé jméno je totiž výjimečné a je s ním spojena jiná historie. Je prvním slovem, jež jsme se (zřejmě po slově máma) naučili rozeznávat a vyslovovat. A provází nás po celý život.

Cenově dostupné medaile

Ceny medailí z portfolia Pražské mincovny jsou přitom velmi přijatelné. Ty nejlevnější zlaté slitky pořídit od 1500 Kč. Každému tak můžete pořídit jiný, ale přitom stejný dárek. A k tomu online! Bez front a čekání!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.