Vyberte možnost Stránka

Podzim je za dveřmi – nejvyšší čas na renovaci světlometů!

Podzim je za dveřmi – nejvyšší čas na renovaci světlometů!
Rate this post

Podzim plný barevného listí a stále silného a hřejivého sluníčka patří mezi nejkrásnější období v roce. Tenhle nádherný čas trvá ale bohužel jen krátce a je velmi hojně vyvážen chladnými rány, hustými mlhami a také četnými dešťovými přeháňkami. Zkrátka přichází ten čas, kdy dobře vidět a být viděn je naprosto nezbyté pro bezpečnou jízdu autem v průběhu celého dne. Nezbývá se tedy zeptat – v jakém stavu jsou vaše světlomety?

Nejen náhradní a funkční žárovky

Před každou jízdou je vhodné zkontrolovat, zda dobře svítí všechna světla. I když už se sada náhradních žárovek v povinné výbavě nevyskytuje, máte-li automobil, u kterého jste si schopni případně prasklou žárovku vyměnit sami, do nákupu této praktické sady investujte a mějte ji v autě na dostupném místě. Žárovky jsou nové, všechny svítí, ale stále máte pocit, že světla spíše mžourají, než opravdu svítí?

Dnešní světlomety jsou vyráběné většinou z plastu a ne ze skla. Plast je přirozeně náchylnější na různé oděrky od kamínků a nesvědčí jim ani nárazy hmyzu. Největším nepřítelem je ovšem UV záření, které způsobuje žloutnutí a také oxidaci plastu. I když mikroškrábance ani oxidace světlometů nemá na celkovou estetiku vozů výraznější vliv, na svědomí mají výrazné snížení svítivosti světel. Co s tím? Řešení představuje renovace světlometů.

Objednejte se na renovaci!

Světlomety není potřeba kupovat nové. Existuje mnoho návodů a zaručených “babských” rad, jak svépomocí uvést světlomety opět do původního stavu. Při slabém poškrábání a jen mírné oxidaci může být například i ona legendární zubní pasta skutečně účinná. Ale připravte se na to, že to nepůjde lehko a výsledek bude za cenu velké trpělivosti a také nepřiměřené námahy. Naštěstí existuje rychlé a velice efektivní řešení.

Stačí navštívit některé z dobrých detailingových center a objednat se na renovaci a přeleštění světel. Profesionální detailer dokáže snadno a skutečně už za pár minut vrátit vašim světlometům původní krásu a lesk. Výsledek a hlavně rozdíl oproti předchozímu stavu vám vyrazí dech na první pohled a můžete se spolehnout, že budete opět svítit tak, jako byste měli úplně nová světla.

Tak neváhejte a neriskujte zbytečně jízdu ve špatně osvětleném vozidle!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.