Vyberte možnost Stránka

Ženská povolání, která jsou podle mužů nejvíce sexy!

Ženská povolání, která jsou podle mužů nejvíce sexy!
Rate this post

Láká vás flirt se zdravotní sestřičkou během zdravotní prohlídky? Pak se jistě nebudete divit, když vám povíme, že právě zdravotní sestřička patří mezi 5 nejvíce sexy ženských povolání. Zjistěte, která jsou ty další!

Některá ženská povolání jsou pro muže více rajcovnější než jiná. Zde je pětice nejvíce sexy zaměstnání žen!

 

Obsah článku

Zdravotní sestřička

Mladá a atraktivní zdravotní sestřička patří do fantazií mnoha mužů. Není to jen sexy oblečením, ale také tím, že sestřička je vyjádřením péče a čistoty.

 

Servírka

Usměvavá a příjemná servírka je to, co kromě vychlazené dvanáctky táhne muže do hospod a barů. A právě vlídný úsměv a koketující pohledy jsou to, kvůli čemu jsou muži ochotni dát větší ‘’dýško’’.

 

Učitelka

Dominantní učitelka vyjadřuje přirozenou autoritu a její studenti jí musejí poslouchat. Muže lákají především mladé paní učitelky s brýlemi a v sexy kostýmku.

 

Jeptiška

Tak trochu neobvyklé, přesto pro muže lákavé svou nedostupností. přesvědčit jeptišku o tom, že sexuální půst není ta správná cesta, to by si přál každý muž!

 

Tanečnice u tyče

Sexy tanečnice, které jsou dostupné a dávají pocit, že je může dostat kdokoliv. Kdo by odolal vrtící se prdelce v sexy prádýlku?

Které povolání vzrušuje vás?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!