Vyberte možnost Stránka

Sezónní trendy v péči o pánské účesy – Připrav své vlasy na léto 2017!

Sezónní trendy v péči o pánské účesy – Připrav své vlasy na léto 2017!
3.5/5 - (2 votes)
!AdSense – before contentNechceš léto prožít pod svou snapback? Pak pečuj o své vlasy správně! Přinášíme 4 sezónní trendy v oblasti péče o pánské účesy.

Jak své vlasy připravit na letní výheň a neuškodit jim? Na to podíváme v dnešním článku. 

Obsah článku

Nenechte si kazit svou image, s našimi tipy nebude žádný “bad hair day“.

Speciální vlasové přípravky a techniky jsou přizpůsobené měnícím se potřebám pánských vlasů, a tak můžete být “stylař“ každý den.

#01 PEČUJ

Nejdůležitější je dostat do zimou oslabených vlasů proteiny a vitaminy. Jak? I vlasy toho největšího chlapáka potřebují pečující kondicionér, jehož speciální složení nabídnou rychlou péči. přípravek uzavírá vlas a tím ho chrání před vnějším vlivům a tedy dalšímu ničení.

Pravidelným používáním kondicionéru docílíte snazšího rozčesávání, stylingu a vlasy budou na první pohled hydratované, plné života i energie. 

#02 HYDRATUJ

Ještě než se vaše město stane betonovou výhní, můžete své vlasy hydratovat. Zdravé a plně hydratované vlasy se s panujícími horky popasují lépe než ty vysušené a roztřepené. Pro hydrataci použijte šampón, který je určený pro suché a křehké vlasy. V obsahu šampónu by se měly objevit například pšeničné proteiny (lesk), jojobový olej (proti krepatění) či aloe vera (pevnost, objem).

pece-o-vlasy-3

Šampón a kondicionér je ta nejlepší kombinace pro váš pánský účes! Foto: Pinterest

#03 ZACEL

Poškozené vlasy je třeba zacelit. Zlepšete strukturu svých vlasů keratinovou péčí. Roztřepené konečky budou minulostí. Kromě toho zdravý vlas jen tak nevypadne. Myslete na to, že mládnout nebudete a málokterý chlap se s plešatěním snadno srovná.

#04 UMYJ

Drogerkové šampóny pro muže často obsahují chemii, které způsobuje pěnění a lesk. Vlas obalí neprostupným filmem, který brání hydratování vlasů i pokožky hlavy. Vznikají tak problémy s ekzémy a nezdravě vypadajícími vlasy. Řešením může být metoda NO POO, nebo koupě profesionálního vlasového produktu přímo od kadeřníka.

pece-o-vlasy-4

Pečujete o své vlasy správně? Foto: Pinterest

pece-o-vlasy-2

Letní období dává vlasům zabrat, řešením dodržování správné vlasové péče. Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.