Vyberte možnost Stránka

Už nechcete být lumbersexuál? Shoďte vous stylově

Už nechcete být lumbersexuál? Shoďte vous stylově
Rate this post
!AdSense – before contentPodlehli jste vousaté módě, ale jen co vám vousy dorostly do požadované délky, uvědomili jste si, že tento trend je pěkně nepraktický? Je vám horko, musíte si hlídat, zda nenosíte nějaké zbytky jídla na tváři a konečně nejste tak sexy a pro ženy atraktivní, jak jste předpokládali? Shoďte plnovous tradičním způsobem, který se pro vás stane novou závislostí!

Holení břitvou není jen sezónní záležitost, jde o stylový rituál, který má historii i budoucnost. 

S příchodem létě obecně muži shazují dlouhé vlasy i vousy. Ale zatímco nový účes je na kadeřníkovi, jen málokterý chlap zavítá do barber shopu (klasické holičství pro muže), aby si nechal upravit svůj vous. Zvláště, když kvalitní sada na holení je dostupnou záležitostí pro každého muže.

 

Mokré holení jako nová závislost

I přes vývoj stále novějších holících strojků je tou nejlepší cestou k hladké tváři tradiční mokré holení. Jde o klasický způsob, k němuž se používá dokonale ostrá břitva, mýdlo a štětka z jezevčí srsti. Už po prvním vyzkoušení propadnete kouzlu tohoto holení.

Nejdříve je zapotřebí napěnit mýdlo, kdy pomocí štětky, horké vody a kvalitního mýdla vytvoříte pěnu, která vousy celkově změkčí a pokožku připraví na holení. Poté už přichází na řadu ostrá břitva, jenž vyžaduje pevný, ale jemný přístup zároveň. Neméně důležitá je i naprostá soustředěnost, kdy vás štěkající pes ani zvonící telefon nevyvedou z míry. Řezné poranění není hluboké, ale o to nepříjemnější.

stetka

Mokré holení z vás udělá jiného muže – gentlemana 21. století.

Po oholení zbývá osušení a ošetření pleti. Stejnou péči, kterou pak dáváte sobě je nutno dát i všemu náčiní. Čím lépe se o břitvu potažmo štětku budete starat, tím lepší výsledek s každým dalším holením získáte.

Dodržením postupů a nákupem kvalitní sady získáte hladce oholenou tvář až na dvojnásobně dlouho dobu!

 

Rozdíl mezi tradicí a trendy

Přemýšlíte nad tím, proč se zdražovat dlouhým připravováním pěny, když stačí koupit sprejovou pěnu k holení? Kvalitní mýdlo na holení celé holení usnadňuje, vousy rychleji změknou a tím se tak i rychleji oholí. Kromě toho mýdlo také minimalizuje riziko říznutí, připraví pokožku a pečuje o ní i během samotného holení.

mydlo

Někdy se prostě vyplatí být zastáncem tradičního. 

Holení je důležitá součást péče o zevnějšek, kterou se nevyplatí zanedbávat. Pořiďte si kvalitní náčiní k holení ve specializovaném e-shopu www.kvalitniholeni.cz – překvapí vás pestrý sortiment i příznivé ceny.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.