Vyberte možnost Stránka

AAA Auto – Přinášíme vám naše zkušenosti!

AAA Auto – Přinášíme vám naše zkušenosti!
Rate this post
!AdSense – before contentPlánujete koupi nového vozu, kdy kromě těch ušetřených chcete použít i peníze z prodeje auta stávajícího? Existuje několik různých cest, kterými se můžete vydat.

Jednou z variant je podání inzerátu, kdy se budete muset obrnit trpělivostí při čekání na vážného zájemce a odpovídání nekončících dotazům lidí, kteří evidentně zájem nemají, za to však neví co s volným časem. Možností je rovněž návštěva autobazaru, kdy po domluvě získáte peníze ihned.

Toto řešení se nám jevilo jako nejvýhodnější, a tak jsme vyzkoušeli spolupráci s největším prodejcem ojetých aut v ČR.

AAA Auto bylo jasnou volbou, hlavní výhody jako peníze ihned a rychlé vyřízení nás přesvědčily. Krom toho jsou Áčka bazarem natolik známým a proslulým, že se ani jinam jít nedalo.

Měli jsme zájem prodat 4 roky starý rodinný automobil, který měl najeto něco málo přes 150 tisíc km. Jak to dopadlo? 

Po domluveném datu příjezdu do Áček jsme něco přes půl hodiny čekali, což nás trochu otrávilo. Na druhou stranu jsme viděli, že zaměstnanci bazaru “kmitají“ okolo dalších zákazníků. Protože jsme zde nebyli mezi prvními, rozhodli jsme se vyčkat.

Když jsme se dočkali pozornosti, byl už prodej celkem rychlý proces. Výkup vyřizoval příjemný pán ve středních letech, který po krátkém rozhovoru provedl zkušební jízdu. Po otestování, vyfocení a optání se na technické podrobnosti odešel za vedením, aby zjistil, zda budete naše cenová nabídka přijata. Tu jsme o něco nadsadili, aby byl prostor ke smlouvání.

Samozřejmě, že nám bylo nabídnuto méně (zaměstnanci bazaru v tom umějí chodit, ale my se také nenechali, cenovou hranici jsme měli jasně stanovenou). Nakonec jsme však usmlouvali cenu, která vyhovovala bazaru i nám.

Pak už bylo jen rychle vyřízené nutné papírování + předání peněz. Od ceny za výkup auta byl odečten poplatek, o němž jsme byli předtím informováni z informačních letáků v čekárně.

K úplné spokojenosti pak přišla nabídka na odvoz, ten však nebyl zapotřebí. Můžeme se tak jako každý zákazník Áček “pochlubit“ dobrými zkušenostmi, které potvrdí, že auto je možné prodat solidně a bez zbytečného čekání.

Máte také takové zkušenosti s AAA Auto

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.