Vyberte možnost Stránka

Chystáte se na cyklo dovolenou? Bez nosiče kol se neobejdete

Chystáte se na cyklo dovolenou? Bez nosiče kol se neobejdete
Rate this post
!AdSense – before contentPokud v letošním roce plánujete první cyklistickou dovolenou, neměli byste zapomínat na vhodný nosič kol, případně další příslušenství. Současný trh je natolik rozmanitý, že si můžete vybrat hned z několika variant. Vyhovuje vám spíše střešní alternativa, nebo nosič kol montovaný na tažné zařízení? V následujících řádcích vám prozradíme, jak postupovat.

V první řadě byste měli vědět, že nosiče kol se rozdělují na tři hlavní kategorie. Instaluje se buď na střechu, tažné zařízení, nebo páté dveře.

Nosiče kol a jejich výhody i nevýhody

Snad nejžádanější jsou nosiče kol na střechu. Pokud tedy neplánujete mít na střeše ještě střešní boxy, klidně po střešním nosiči kol sáhněte. Cena je příznivá, bez problémů zvládne převézt i čtyři kola a nosič jako takový je skladný. Zase na druhou stranu, potřebujete základní střešní nosič a s takovým autem pak nezaparkujete třeba v podzemní garáži.

V případě, že váš automobil disponuje tažným zařízením, můžete investovat do nosiče kol, jenž se dá montovat právě na něj. Nosič kol zvládne také až čtyři kola, instalace je jednoduchá, ale cena je vyšší.

U poslední alternativy, tedy nosiče na páté dveře, je ta výhoda, že se snadno montuje. Bohužel, nedostanete se však během přepravy do kufru auta a špatně uvidíte přes zadní okno.

Další autodoplňky, které uplatníte

Dále mezi autodoplňky, jež vám poslouží na cyklo dovolené, patří již zmíněné střešní boxy. Uchovat do nich můžete další věci, které se vám už nevlezou do kufru automobilu. Přibalte si ještě autokosmetiku či základní provozní kapaliny. Současná nabídka autodoplňků je opravdu pestrá, stačí si vybrat v e-shopu filsonstore.cz, kde najdete i výše zmíněné produkty. Spokojení budete nejen s cenou, ale také s kvalitou zakoupených autodoplňků. Pusťte se tedy do nakupování.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.