Vyberte možnost Stránka

Pánské hodinky aneb Zamilujte si podzim s dokonalou časomírou na ruce

Pánské hodinky aneb Zamilujte si podzim s dokonalou časomírou na ruce
Rate this post
!AdSense – before contentKaždá roční doba vyžaduje své specifické oblečení a jinak tomu není ani v případě pánských doplňků. Zjistěte, které modely hodinek perfektně doladí vaše podzimní outfity do práce i do parku.

Dalo by se říci, že podzim je tu, ale ještě tomu tak není. Ještě stále máte čas na to se připravit na příchod opravdového podzimu.

Přivítejte syrový, agresivní podzim se všemi jeho plískanicemi i lehkými mrazíky důstojně a se stylem. Jak? Odpovědí je kašmírový svetr i elegantní hodinky pro muže.

Obsah článku

“Venku je vítr, že není vlastního slova slyšet, všude poletuje listí a staré noviny. Náladu vám zlepší snad jen vůně cigarety, silné kávy. Rychlý pohled na vaše stylové hodinky vám prozradí, že je čas na to zajít do oblíbené kavárny…“

Elegantní styl v oblasti hodinek pro muže

Podzim je svou povahou klidný a uměřený, stejně tak by tomu mělo být i ve vašem šatníku. Tvídové sako, vlněné kalhoty i polo svetr skvěle doplní hodinky s koženým páskem. Klasická barevná kombinace – šedá, černá a tmavě modrá – vyjádří perfektně podzimní náladu. V tomto případě není ani možné šlápnout vedle. Konzervativní, prudce elegantní a velmi chic model hodinek Wenger 01.1441.118 nás prostě baví (vás bude také).

hodinky-wenger-3

Náramkové hodinky pro muže Wenger City Classic 01.1441.118 vhodné na každý den i do společnosti. Ocelové pouzdro, luminiscenční ručičky, vodotěstnost 30m, minerální sklíčko se safírovou vrstvou – to mluví za vše! | Vyhledejte si svého nejbližšího prodejce na www.wenger.cz, cena 2 790 Kč

Zpátky do práce včas

Zatímco během babího léta se ještě rozkoukáváme z té letní jízdy, říjen už je měsícem, kdy jsou letní vzpomínky kompletně zadušeny podzimem. Denní rutina je jasná, předvídatelná a svým způsobem uklidňující. Do práce, z práce, pro děti do školy, nějaký ten sport, večerní pohoda v teple domova… Pro někoho stres, pro jiné řád, který dává smysl a který je přesný, jako ty hodinky, co máte na levém zápěstí.

panske-hodinky-wenger-1

Pánské hodinky Wenger Attitude Chrono 01.1543.102 jsou skvělým společníkem v práci i gymu. Což znamená jediné, oblečení během dne převléknete, pánské hodinky nikoliv. Palec nahoru za sportovně laděný design s vodotěsností 100m, přehledný ciferník a ušlechtilou švédskou ocel. | Vyhledejte si svého nejbližšího prodejce na www.wenger.cz, cena 7 890 Kč

Za podzimním dobrodružstvím

Zatímco městská džungle se halí do černé a šedé, příroda překypuje barevnými tóny žluté, hnědé, zelené i červené. Toužíte vyrazit nadýchat se té omamné vůně tlejícího listí, mechu a hlíny? Sednout na kolo, na nejbližší spoj autobusu nebo vlaku a vyjet z města obdivovat ty krásy podzimní proměny přírody. Spolehlivým společníkem na cesty jsou hodinky Wenger.

panske-hodinky-wenger-2

Nenechte si uniknout luxusní časomíru z kolekce Sea Force. Pánské hodinky Wenger Seaforce 01.0641.125 se chlubí koženým řemínkem, pouzdrem z nerezové oceli a vodotěsností 200m. | Vyhledejte si svého nejbližšího prodejce na www.wenger.cz, cena 5 490 Kč

panske-hodinky-wenger-3

Během každé cesty se může stát cokoliv. Dorazit včas není vždy možné, a to i přes to, že máte  na ruce ty nejpřesnější hodinky pro muže. Neberte své zpoždění jako tragédii, skutečnou tragédií by bylo nemít hodinky Wenger Urban Classic 01.1741.105 s ocelovým tahem i pouzdrem, 100m vodotěsností a velmi elegantním designem. | Vyhledejte si svého nejbližšího prodejce na www.wenger.cz, cena 4 990 Kč

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.