Vyberte možnost Stránka

Nouzové otevírání aut – co o něm možná nevíte

Nouzové otevírání aut – co o něm možná nevíte
Rate this post

Když si zabouchne klíče v autě náš známý, mnozí se zasmějeme a jsme vážně pobaveni. Ale v okamžiku, kdy potká tato nemilá situace nás, můžeme být bezradní. Zabouchnout si klíče od auta v něm, není vůbec těžké. Proto se nikomu nevysmívejte, nenadávejte mu. Uvedeme vám způsoby, jak k tomu nejčastěji dochází a nač si dát tedy pozor.

Nepozornost i technické záležitosti

Otevírání aut přivolaným zámečníkem může mít mnoho důvodů. Klíče si můžete zabouchnout v kufru vozu, auto se může zamknout s klíčky v zapalování a nastartovaným motorem, auto se samo zamkne s klíčky uvnitř. Další možností je pokažená vložka ve dveřích, která se protáčí a vy auto neotevřete ani se správným klíčkem. Do auta se nedostanete ani tehdy, když se vám vybije baterie, máte poškozený zámek a centrální ovládání nefunguje.

Naštěstí zámečník Brno, stejně jako mnoho jiných zámečníků, kteří se zaměřují na tuto problematiku, velmi dobře ví, že auto potřebujete odemknout co nejdříve. Proto funguje nonstop a skutečně přijede, jak nejrychleji to půjde.

Šetrně k vozidlům mnoha značek

Velkou předností zámečníka z Brna je, že absolvuje pravidelná školení v metodách nouzového otevírání automobilů. Zná zabezpečovací systémy aut a použije nejšetrnější a nejúčinnější cestu k otevření. Ať už máte Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Kia, Ford, Honda, Subaru, Citroen, Porsche, Jaguar a mnoho další, otevře je speciálním nářadím k nouzovému otvírání aut tak, aby nedošlo k poškození. Otevřít umí i autobusy a nákladní vozidla. To vše za příznivou cenu, a v rámci Brna u vás bude do cca 30 minut. Zavolat jej můžete v rámci Jihomoravského kraje.

Co budete k otevření vozu potřebovat?

Aby vám mohl zámečník Brno pomoct, je nutné mít připraven občanský průkaz a malý technický průkaz. Je-li ve vozidle, provede se kontrola ihned po otevření.

Šikovný zámečník

Zámečník Brno vám sdělí cenu za otevření vozu již při telefonickém rozhovoru. Vůz, zámek, ani okno nebude poškozeno. Je možné otevřít jakékoli auto jakéhokoli stáří. Také výroba autoklíčů je jeho doménou, můžete jej požádat o nový.

Pro příště jej můžete oslovit i budete-li mít zájem o servis autozámků, abyste nemuseli mít strach, že se do auta v budoucnu znovu nedostanete kvůli nefunkčnímu zámku.

Je dobré mít uložen kontakt na zámečníka, který vám se zamčeným vozem, do něhož se nebudete moci dostat, kdykoli pomůže. Tomu z Brna můžete volat na tel. číslo 704 061 111. Čeká vás rychlá reakce, příjemná cena a profesionální práce i přístup.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.