Vyberte možnost Stránka

Objevte PlayStation kupony a dobijte si rychle váš PlayStation kredit

Objevte PlayStation kupony a dobijte si rychle váš PlayStation kredit
Rate this post

Pokud používáte PlayStation peněženku, pak jistě víte, že je potřeba ji v případě, že chcete přes ni nakupovat, dobít výši jejího kreditu. Právě to lze udělal prostřednictvím šikovného PlayStation kuponu. Budete si moci kupovat doplňky v PlayStation Store a kupon můžete zaplatit libovolnou platební metodou, i telefonem.

Hlavní přednosti kuponů pro nabití PlayStation peněženky

Hráči rádi pořizují PlayStation kupony proto, že vědí, že nebudou potřebovat platební kartu. Kupony lze použít i jako univerzální a vítaný dárek k mnoha příležitostem. Použít se dá na jakýkoli produkt v PlayStation Store a použití je naprosto snadné, rychlé a bezpečné pro každého z nás.

Pro dobití můžete použít kupony v hodnotách 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 2 000 Kč. Zakoupit si můžete ale i PlayStation Plus členství, díky němuž budete mít přístup k prémiovým výhodám. V tomto případě můžete bez platební karty, třeba prostřednictvím telefonu, koupit členství 1 měsíc Essential za 235 Kč, 1 měsíc Extra za 365 Kč, 1 měsíc Premium za 445 Kč, 3 měsíce Essential za 650 Kč, 3 měsíce Extra za 1040 Kč, 3 měsíce Premium za 1 300 Kč nebo 12 měsíců Essential za 1 560 Kč, 12 měsíců Extra za 2 600 Kč A 12 měsíců Premium za 3 120 Kč.

PlayStation kredit na okamžitý nákup

Pokud si dobijete PlayStation kredit za pomoci PlayStation karty, neujde vám žádná ze speciálních akcí. Jakmile se v obchodě objeví nová hra nebo lákavá sleva, budete připraveni využít kredit a hned nakupovat. PS peněženka vám zajistí pohodlný a rychlý nákup.

PS karta je ideální pro všechny, kteří nemají rádi platby kartou. Pořídíte ji i za pomoci telefonu, jednorázově zadáte kód, díky kterému obdržíte kredit a můžete začít nakupovat ze stovek her. Najdete zde jak věhlasné tituly, tak menší nezávislé hry, pestrý dodatečný obsah i unikátní vizuální motivy pro vaši konzoli.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.