Vyberte možnost Stránka

Nedaří se vám přestat kouřit? Zkuste to s pomocí elektronické cigarety

Nedaří se vám přestat kouřit? Zkuste to s pomocí elektronické cigarety
5/5 - (1 vote)

Je mezi námi spousta kuřáků, kteří se zdárně zbavili závislosti na kouření, a buď nekouří vůbec, nebo si svou milovanou vášeň dopřávají jen při výjimečných příležitostech. Stejně tak ale můžete potkat spoustu takových, kteří mnohokrát zkusili běžné tabákové cigarety odložit, ale po několika hodinách, dnech, nebo týdnech, se k nim zase vrátili. Pro vaši úspěšnou cestu k zbavení se kouření můžete vyzkoušet i elektronické cigarety. Bohatou nabídku najdete na eshop.ecoliqid.eu.

Jste závislí na nikotinu i rituálech

Pokud se podíváme na kouření běžných tabákových cigaret, nachází se v nich nikotin, který při opakovaném užití vede k závislosti. To ale není vše. Zvykneme si totiž i na pohyby, způsob chování se při kouření, na rituál pít u kouření kávu nebo si jít zakouřit hned poté, co se probudíme, co dorazíme do práce…

Abyste se zbavili závislosti a nedávali si stále dokola stejná předsevzetí, je potřeba změnit všechny tyto činnosti, zamezit tělu přístup k nikotinu. Elektronická cigareta vám může být nápomocná. Můžete si totiž vybrat e-liquid přesně dle vašich potřeb. Volit můžete z mnoha oblíbených náplní Ecoliqid, Electra nebo MonkeySnoopdogDripper. K nejoblíbenějším patří Ecoliqid pro jeho vynikající chuť a celkovou kvalitu.

Všechny příchutě se prodávají ve variantách s nikotinem o obsahu od 3 do 20 mg, nebo bez nikotinu. Můžete tedy nikotin buď postupně ubírat, nebo jej najednou zcela odstranit. Přitom vám ale zůstane možnost provádět pohyby, na které jste zvyklí. Vdechovat kouř, vydechovat, zaměstnat ruce činností, na kterou jsou zvyklé.

K oblíbeným značkám si můžete zvolit i z bohaté nabídky bází a boosterů, stejně tak zajímavé a užitečné příslušenství k e-cigaretám.

Přestat kouřit chce pevnou vůli. Zároveň je ideální změnit své zajeté rituály. Kávu nahraďte čajem, vařte si jej jinde, než kávu, po příchodu z práce se zaměstnejte jinak, než jste byli zvyklí… Anebo zvolte e-cigaretu a odvykání zvolte pozvolné, pro vás příjemné.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.