Vyberte možnost Stránka

Ušetřete při nakupování oblečení. Cashback portál to zařídí

Ušetřete při nakupování oblečení. Cashback portál to zařídí
Rate this post
!AdSense – before contentNakupování po internetu má spoustu výhod. O jedné z nich ale možná nevíte – z nákupu můžete získat část zaplacených peněz zpátky. Není v tom žádný fígl, vše má na starosti takzvaný cashback portál.

Jak cashback funguje?

Cashback v překladu znamená “peníze zpět”. Když si tedy nakoupíte zboží přes cashbackový portál, po krátké době vám vrátí několik procent z vaší platby zpátky. Teoreticky tak získáváte dodatečnou slevu na zakoupené produkty či služby. Prakticky vám na účtě postupně cinkají peníze podle toho, jak často a kde nakupujete.

tipli-2

Jak a kde začít šetřit?

Není to žádná věda: zaregistrujete se zdarma u cashback portálu Tipli, a když budete chtít nakupovat, půjdete nejdřív na web tohoto cashbacku, tam vyhledáte e-shop a přejdete do něj. Tenhle krok je důležitý – díky němu obchod pozná, že má vrátit cashbacku peníze, který je zase vrátí vám. A zbytek nakupování zůstává stejný – objednáte si zboží, jak jste zvyklí. Jen s tou výhodou, že na něm ušetříte.

Vrácené peníze si můžete na cashbackovém účtě střádat, ale klidně si je i nechat hned vyplatit, u portálu Tipli už v momentě, kdy máte na účtě 1 korunu. U jiných portálu musíte počkat, až dosáhnete nejméně 50 korun.

Obchody s pánskou módou, ve kterých se vyplatí nakupovat

Cashback spolupracuje s většinou e-shopů. Procento vrácených peněz se ale liší. Tipli vrací ze všech cashbacků nejvíc – až 33 %.

Náš tip: Chcete-li ušetřit a mít zároveň originální kousky do šatníku? Baví vaši manželku šití a pletení? Vyrobte si oblečení sami!

tipli

Kde nakoupit super oblečení a ještě ušetřit? Třeba na Zootu, Answear, Footshopu, Trikátoru nebo Geekshopu. A samozřejmě i jinde. Abyste ušetřili, nemusíte nakupovat jen oblečení. ale třeba i elektro, kosmetiku, jídlo a taky různé služby. Tipli totiž spolupracuje s více než 350 různými e-shopy.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.