Vyberte možnost Stránka

Jak udržet trávník vždy podle vašich představ?

Jak udržet trávník vždy podle vašich představ?
Rate this post

Odolná vysoká tráva v rozích, u záhonku či kolem chalupy bude v mžiku pryč. A stejně tak i těžko odstranitelné náletové dřeviny, hůře dostupný trávník kolem chodníků. Výkonná strunová sekačka je pro udržení krásné zahrady nenahraditelná. Proto se vám investice vždy vyplatí.

Zahrada neochvějně patří ke každému domu, domku, chaloupce i chatě. I když na první dojem vždy působí celkový vzhled zahrady, její dominantou je trávník. Je jen na vás, zda si vyberete anglický trávník, nebo jestli se vám líbí spíše heboučký polštář z delší trávy. Nebo trávu necháte raději vyrůst ještě trochu více?

Vyšší stébla i porost v koutech zahrady, kolem kmenů stromů, podél záhonků a vůbec na všech hůře dostupnějších místech se sekají s běžnou sekačkou nepohodlně. Starší stroje se s hustým porostem určitě nepopasují a u záhonů i stromů pak zůstává nevzhledná vysoká tráva. Ta ovšem již není výzvou pro strunovou sekačku. A to ani ve chvíli, kdy na zahrádku třeba zapomenete a necháte ji zarůst bujnějším porostem.

Lehká akumulátorová strunová sekačka Kärcher LTR 36-33 Battery se záběrem 33 cm zajistí díky kroucené žací struně přesné sekání a bez problémů se dostane do všech rohů i úzkých míst na zahradě. Je přímo ideální pro mimořádně náročné práce, jako je odstranění divokého porostu.  Díky funkci sekání okrajů zabezpečuje strunovka čistý okraj trávníku i podél cest a teras. Průměr záběru struny si můžete nastavit ve třech stupních, což se vám bude hodit zejména v úzkých rozích.

A struna má vždy perfektní délku, protože se nastavuje – prodlužuje automaticky. Pro sekání trávy pod nízkými překážkami lze rychle a jednoduše nastavit úhel sklonu. Výklopný oblouk strunové sekačky pro ochranu rostlin zabraňuje neúmyslnému poškození květin a stromů. Během sekání divokého porostu lze plynule regulovat rychlost dle toho, jak náročnou oblast právě sekáte. Ramenní popruh, teleskopická násada s výškově nastavitelnou druhou rukojetí umožňují ergonomickou práci bez námahy ve vzpřímené poloze. Navíc lze násadu snadno odpojit, takže sekačka nenáročná na úložný prostor, ale i pro přemístění na potřebné místo.

Se strunovou sekačkou doladíte zahradu vždy tak, aby byla podle vašich představ. Proto na vaši ruku nikdy v koutě nebude čekat dlouho.

www.karcher.cz

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.