Vyberte možnost Stránka

Jak být v autě v pohodě i v nepohodě? Seznam věcí, s nimiž zvládnete každou situaci!

Jak být v autě v pohodě i v nepohodě? Seznam věcí, s nimiž zvládnete každou situaci!
Rate this post
!AdSense – before contentNemáte-li auto jen jako “přesouvátko“ z bodu A do bodu B, ale jezdíte s autem často do práce i mimo ní, pak se vám bude zaručeně hodit něco z našeho seznamu!

Kolikrát jste už uvízli v zácpě a neměli jste nic k pití? Kolikrát jste na výletě mrzli bez mikiny?

Věříme, že párkrát už jste v autě neměli to, co jste zrovna potřebovali. Právě proto jsme sepsali seznam potřebných věcí, které vám zajistí pohodu v každé příjemné i nepříjemné situaci.

Obsah článku

Lékárnička

To je samozřejmost. Už jen kvůli tomu, že jde o povinnou auto moto výbavu pro krizové situace. Ale její obsah využijete i tak, pro běžné věci. Ono se totiž obinadlo, nůžky a náplasti hodí i při “nehodě“, jako jsou puchýře z nových bot.

Nevyhazujte tedy obsah prošlé auto lékárničky, doplňte si jím tu domácí nebo vozte v autě dvě.

Vše do (pánské) tašky

Znáte to, při cestě zajedete do obchodu koupit jednu věc a je z toho plná náruč. Cestou k autu vám pak všechny ty brambůrky, salámy a osvěžující či povzbuzující drinky padají. Právě proto je fajn mít nějakou tu tašku!

Voda “živá“

Bez vody to nejde, ani v práci na poradě ani v autě v koloně. Ať se potřebujete osvěžit, napít, umýt si ruce, půllitr vody se hodí vždy!

Kapesní nůž

To, že je kvalitní švýcarský nůž jasnou výbavou každého moderního muže, není třeba nijak obhajovat. Je to jistota v lese, v domě i na palubě automobilu. Vytvořme se modelovou situaci, kdy se při nárazu bezpečnostní pásy zasekly a nešly povolit ani vycvaknout. Dobrý nůž pak jako když najdete. Kromě toho multifunkční nůž v sobě má i vývrtku, šroubovák, pinzetu, nůžky, párátko nebo třeba pilník. To jsou věcí, které rovněž nejsou k zahození.

Pro zajímavost: Ve většině automobilů při nehodě v předpínači pásu nebo navijáku bouchne patrona, ta utáhne pás natolik, že vás to přitáhne ještě více do sedačky. Novější modely vozů mají automatické přitahování pásu (navijákem) už při každém agresivním zabrzdění.

Vlezete si pod deku

Váš společný výlet může s dekou v autě dostat nečekané obrátky. Poslouží k nečekané koupačce, na piknik, nebo pro zahřátí. Připočteme-li k tomu vývrtku z kapesního nože , výbava nám do sebe pěkně zapadá.

Mikina

Jistě, že vy jako počasí a stylu znalý chlap, berete v úvahu změnu teploty i protáhnutí výletu do nočních hodin. Vaše partnerka je v tomhle pravý opak, tudíž o svou mikinu téměř vždy přijdete. Mějte tedy v autě náhradní, právě pro to, abyste byli v teple i oba.

picjumbo.com_HANV9907

Kolikrát vás už přepadl na cestách hlad a vy jste neměli nic do pusy? 

Něco ke čtení

Nehoda na dálnici a vy trčíte hodiny a hodiny v koloně? Čekáte na myčku? Čekáte na parkovišti? Je tolik důvodů, proč mít dobré čtení v kastlíku svého vozu.

Musli tyčinky

Cpát se gumovými bagetami není ani zdravé ani chutné, tak si přibalte pár fitness tyčinek. Většinou jsou bez čokolády, tudíž se vám v horku neroztopí a vydrží navíc dlouhou dobu i v případě, kdy zapadnou hluboko do přihrádky nebo pod sedačku.

Bonus tip: V případě, že váš vůz se po rozjezdu nezamyká, pak zkuste navštívit svůj oblíbený servis a informovat se o tom, jestli by to nešlo aktivovat. Možností je i navyknout si na to, auto zamykat ručně. Nevěřili byste, kolikrát si v koloně přijdou  zloději k autu, otevřou kufr nebo zadní dveře a vezmou si to, co chtějí. Než vypnete motor, vystoupíte a vzpamatujete se, zloději jsou spolu s vašimi věcmi nadobro pryč. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.