Vyberte možnost Stránka

Slintá vám přítelkyně za jízdy do sedačky? Pořiďte jí držák hlavy pro pohodlné auto-spaní

Slintá vám přítelkyně za jízdy do sedačky? Pořiďte jí držák hlavy pro pohodlné auto-spaní
Rate this post
!AdSense – before contentJakmile se auto rozjede, vaše přítelkyně už pochrupkává? Proč ne, jen kdyby nechala pusu zavřenou a po dojezdu nekníkala, že ji bolí za krkem.

Zachraňte své autopotahy i její krk zároveň, speciální držák hlavy je novinkou v oblasti pohodlného a zdravého cestování.

Vyspat se za během jízdy autem? Pro ty, co každodenně dojíždí jako spolujezdci vědí, že to není až tak snadné. Tomu je ale konec!

Speciální auto opěrka/držák udrží hlavu a tedy i krční páteř v pohodlné poloze, která nedovolí otevřít spáči pusu a slintat na kožený interiér automobilu a navíc poskytne zdravý úhel držení hlavy.

spolujezdec-02

Výhodou je i to, že se dá použít jak do auta, tak i autobusu, letadla, vlaku…

Více informací: Kickstarter

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.