Vyberte možnost Stránka

Pánská taška na každý den – sportovní nebo spíše elegantní?

Pánská taška na každý den – sportovní nebo spíše elegantní?
Rate this post

Mnohdy se můžeme setkat s mužem, který bohužel neví, jakou tašku si ke konkrétnímu oblečení, jež má aktuálně na sebe, vzít na rameno, do ruky, nebo na záda. Díky tomu nosí drtivá většina pánů buď tzv. aktovky, anebo batohy. Ani jedno řešení ale není vhodné jako univerzální. Záleží na materiálu, z něhož jsou tyhle pánské tašky zhotoveny, také záleží na jejich zdobení, způsob prošívání, zapínání…

Pánská taška k elegantnímu i ležérnímu oblečení?

Dá se říct, že pokud se muž oblékne do elegantnějšího nebo ležérního oblečení, může se mu hodit pánská taška tzv. crossbody v decentních barvách, jako jsou černá nebo hnědá. Ideální je, když ladí s barvou obuvi a pásku. Je však nutné doplnit, že aby byla pánská taška vhodná k elegantní módě, musí být materiál např. kůže nebo její napodobenina. V případě, že byste volili tašku crossbody v šedé softshellové podobě, určitě nebude ladit s košilí a mokasínami.

K elegantnímu i ležérnímu oblečení se hodí také taška tzv. aktovka nebo taška na notebook. Jde o velikostně podobné modely. Pokud musíte mít u sebe v práci PC, který nosíte kvůli pracovním povinnostem domů, bude se vám pánská taška na notebook náramně hodit. U ní bývá často další přihrádka nebo kapsa, do níž může muž uložit peněženku, telefon, klíče a další menší předměty. Jako celek je tato taška praktická, s nutným počítačem nesete i nutné ostatní věci.

I kožená aktovka je báječná. Záleží na tom, jaké má detaily. Ty ji mohou značně odlehčit, takže z ní bude taška pro pány v ležérním stylu.

Když potřebujete působit sportovně

Jak už jsme uvedli, sportovním typem, který by se vám mohl náramně líbit, jsou pánské tašky corssbody z různých látek, které jsou sportovní. I detaily na zipech nebo samotné zipy mohou udělat z crossbody kabely ještě víc sportovní kousek.

Snad nikomu, kdo má rád sport, doma nechybí batoh. Chcete-li, aby působil dokonale sportovně, volte jakýkoli jiný materiál, než je kůže. Ten kožený z něj dělá batoh usedlejší, vážnější a elegantní.

Důležité jsou i barvy, abyste dokonale sladili outfit jako celek

Jestliže jdete v obleku na pracovní schůzku a nesete se sebou notebok a důležité dokumenty, je dobré, když vám elegantní pánská taška, do níž uložíte vše potřebné, ladí s obuví. Jestliže máte hnědé boty, měli byste mít hnědou tašku. Naopak u černých bot byste měli mít černou tašku. Stačí tyhle dvě základní barvy, v nichž si koupíte tašky, a máte vystaráno. Jena může být crossbody, druhá právě na přenos notebooku.

Naopak u sportovních typů tašek, stejně jako u ležérních, si můžeme dovolit pestrost a veselost barev. Ostatně kdy jindy si budeme moci užít tolik zábavy, jako při chození do práce, zvláště když nás v ní čeká spousta kolegů? U sportovních batohů je pestrost barev i rozmanitost materiálů, z nichž jsou vyrobeny, doslova žádoucí, jako sůl. Ano, někdy si chceme vzít obyčejný černý batoh, který nebude ničím vybočovat, ale sportovní batohy jsou mnohem atraktivnější v pestrobarevném provedení. A pokud sladíte v barvě batohu i tenisky nebo vycházkovou obuv, bude váš vzhled ještě dokonalejší.

Podívejte se na webové stránky CCC, kde můžete nakupovat jak formou online e-shopu, tak můžete navštívit některou z mnoha kamenných prodejen po celé České republice. S kvalitou i cenou zboží budete jistě spokojeni. Potěší vás i obrovská nabídka nejen pánský tašek, ale i dámských tašek, které vás určitě zaujmou a můžete některý vybrat třeba své ženě k blížícím se Vánocům.

CCC přináší i obsáhlou nabídku spousty typů obuvi pro ženy, muže i děti a další jiné zboží třeba k ošetření obuvi, aby vám vydržela dlouho jako nová, ale také deštníky, ponožky, peněženky a podobně. Ochotně vám poradí, pomohou, také přispějí k zdárnému výběru obuvi pro malé děti, jimž bývá nesnadné vybrat správnou velikost bot.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.