Vyberte možnost Stránka

Pořiďte si erotické pomůcky, které zpestří váš intimní život

Pořiďte si erotické pomůcky, které zpestří váš intimní život
5/5 - (1 vote)

Stalo se vám, že z vašeho intimního života vyprchalo překvapení, máte pocit, že prožíváte postelovou rutinu, sex vás díky tomu až tak neláká a rádi byste našli řešení? Do této situace se po letech společného soužití dostává spousta párů. Skvělými pomocníky se vám mohou stát erotické „hračky“. Pořizují si je nejen ti, které začal sex nudit, ale i ti, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, potěšit či překvapit partnera, nebo mu splnit sen, o kterém vědí, že jej má.

Přijatelné ceny, velké množství pomůcek

Ať už hledáte erotickou pomůcku pro sebe, svou partnerku nebo pro oba, v e-shopech i kamenných prodejnách s erotickým zbožím si přijdete na své. My se podíváme na pánskou část populace.

To, s čím se již v pubertě setkáváme a máme povědomí o tom, že tyto erotické pomůcky na trhu máme, jsou nafukovací panny a vibrátory. Panny jsou různorodé, mohou mít např. tři otvory, mít zaujatou určitou polohu, rozdílná bývá i barva pleti, věk, a dokonce jsou k dostání i nafukovací pánové.

U vibrátorů si mladí mylně myslí, že jsou určeny jen pro dámy. Omyl, i pánové si mohou vybrat model právě pro ně.

Oblíbenými se staly i vakuové pumpy. I tady často „letí“ mýtus, že jsou určeny jen pro pány, avšak vybudit k vzrušení dovedou i dámy. Pumpa zvětší, prokrví a navnadí pohlavní orgány před sexem, a to jak u mužů, tak žen. Pokud použijete vakuovou pumpu, váš sex bude mnohem více podpořen, budete lépe vzrušeni a nebudete se moct dočkat samotného aktu a vyvrcholení.

Podíváte-li se na webové stránky dobrysexshop.sk budete moci vybírat z kompletní nabídky určené oběma pohlavím. A vězte, že kvalitní a účinné „hračky“ nemusí být vůbec drahé.

Erotické pomůcky se skvěle hodí jako dárek k narozeninám, nebo nadcházejícím Vánocům. Stejně tak si je ale můžete pořídit kdykoli máte potřebu vyzkoušet je, zažít něco nové a okořenit vaše postelové hrátky. Kvalitní a spokojený sex je pak k nezaplacení.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!