Vyberte možnost Stránka

Nevíte, co darovat partnerce? Máme pro vás 5 tipů na dárky

Nevíte, co darovat partnerce? Máme pro vás 5 tipů na dárky
Rate this post

Stále si lámete hlavu s dárkem pro svou drahou polovičku? Máme jich pro vás hned několik.

Stylové reproduktory

Perfektní věc nejen na cesty, snadno si ho s sebou vezme do práce a na chatu. Velmi kvalitní jsou reproduktory Marshall, které patří k osvědčeným značkám dlouhá léta. Reproduktor připojíte přes Bluetooth k chytrému telefonu, nebo přímo s vaším gramofonem přes jack konektor.

Marshall je britská značka poskytující nejskvělejší zážitek z hudby. Jim Marshall značku založil už v roce 1962. Začalo to obchodem s hudbou a pokračovalo výrobou vlastního zesilovače. Takzvaný Number One byl přelomem, který určil směr značky Marshall na další léta.

Moderní batoh do města i na hory

Jezdíte spolu často na výlety a létáte po světě? Vyberte jí batoh, do kterého naskládá všechno potřebné na další cestu. Nádherné kousky prodává značka Herschel. Batohy jsou velmi kvalitní, navíc je seženete v mnoha variantách a krásných odstínech barev.

 

Tip: Jejich klasický batoh Retreat má polstrovanou kapsu, kam se pohodlně vejde notebook a oblečení na několik dní. Také má praktický vývod na šňůru pro sluchátka.

 

Toaletní stolek na kosmetiku a šperky

Radost jí uděláte už jen tím, že na ní myslíte. Místo praktického domácího spotřebiče jí pořídíte krásné hodinky, šperk či celý toaletní stolek. Většina žen pečuje o svůj vzhled a chce být krásná. Tráví spoustu času v koupelně, ráda si vybírá novou kosmetiku a líčidla? Pak jí toaletním stolkem uděláte opravdu radost.

Květiny, nebo rovnou akvárium

Máte doma milovnici rostlin a zvířat? Potěšte ji živým dárkem – kupte akvarijní set. Vyberte jí třeba stylové Tetra Cascade Globe, které je ve tvaru koule. Bude se hodit na chov oblíbených ryb betty bojovnice.

Tip: Pro začátečníky je ideální menší set a měl by obsahovat všechno, co potřebujete. Tichý filtr, dostatečné osvětlení a kryt. Nezapomeňte na rostliny, jsou pro rybičky důležité, a to nejen proto, že produkují kyslík.

Designový šperk

Tady buďte opatrní, abyste se trefili do vkusu. Orientujte se ideálně podle toho, co běžně nosí. Jestliže nikdy neměla na krku náhrdelník, asi svoje zvyky nezmění. Některé ženy dávají přednost náramkům, jiné nosí pouze náušnice.

Pak zvolte barvu kovu – stříbro, žluté zlato, růžové zlato? I to ovlivní, jestli bude mít vaše partnerka opravdu radost, nebo prstýnek odloží na dno šperkovnice. Pokud svou partnerku opravdu znáte, určitě to dopadne dobře.

Už máte vybráno? Tady najdete všechny tipy na dárky přehledně.

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!