Vyberte možnost Stránka

Když dárek, tak hodnotný a luxusní!

Když dárek, tak hodnotný a luxusní!
Rate this post

Nejste při výběru vánočních dárků limitováni finanční stránkou věci a rádi byste svým blízkým pořídili nějaký opravdu luxusní a hodnotný dárek? Ale tápete a nevíte, jaký? Trošku vám s výběrem pomůžeme.

Dárek pro pány? Co takhle luxusní kožená peněženka? Třeba model Meisterstück švýcarské značky Montblanc. Z pravé kůže a s chromovanými prvky! A deseti kapsami pro platební a kreditní karty, z nichž čtyři jsou skryté! Správnou volbou však bude i kožený pásek, pouzdro na pero nebo kožený vizitkář.

 

Obsah článku

Zlatá spona jako investice

Neotřelým dárkem mohou být i klipy na peníze. Myslíte si, že by se vašemu manželovi či partnerovi zamlouvala zlatá spona z osmnáctikarátového zlata? Ta může být i dobrou investicí. Cena zlata v dlouhodobém horizontu neklesá a v době hospodářské krize je doporučovaným investičním produktem. I zlatou sponu, aniž bychom chtěli věšet čerta na zeď, zkrátka snadno prodáte. A s velkou pravděpodobností na ní vyděláte.

Darujte luxusní klíčenku!

Vyplatit se však může i investice do luxusní klíčenky. Konkrétně opět osmnáctikarátové zlaté klíčenky Ferarri. Její výhodou je, že na klíčích málokdo na první pohled pozná, že se jedná o šperk tak vysoké hodnoty a tudíž riziko jejího odcizení je minimální.

Elegantní psací pero

Skvělým dárkem však jsou i luxusní pera. Lídrem na trhu s luxusními pery je již zmíněná značka Montblanc, jejíž pera spolu s elegantním designem vynikají i kvalitou zpracování. V nabídce značky najdete i pera zdobená diamanty.

Vybírejte na sperky-beny.cz

Dárek pro ženu? Mezi prvními vás zřejmě napadne parfém a šperk. My ale pro vás máme ještě něco lepšího a tím je luxusní šperkovnice. Například na e-shopu Šperky Beny je k sehnání krásná červená šperkovnice z pravé telecí kůže. Stejně jako spousta dalších zlatých a kožených doplňků, které obdarovaný určitě ocení.

Sázka na jistotu? Dárkový poukaz

A pokud si svým výběrem stále nejste jisti, tak vsaďte na jistotu. Tou bezesporu je dárkový poukaz. Již zmíněný e-shop Šperky Beny nabízí poukazy pěti až padesátitisícové. Za ně si obdarovaný v obchodě vybere, co se mu bude líbit.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!