Vyberte možnost Stránka

Sháníte designové sluneční brýle?

Sháníte designové sluneční brýle?
Rate this post
!AdSense – before contentObsah článku

Sluneční brýle Adidas X Talenthouse

Adidas Originals je řada ležérního oblečení a doplňků německé sportovní značky Adidas. Často také „kolaboruje“ se spoustou jiných značek nebo designéry a designérskými skupinami. Z těchto spoluprací většinou (nebo vždycky?) vznikají ty nejlepší kusy, které může Adidas Originals nabídnout.

Ve spolupráci s komunitou Talenthause, která čítá okolo 2 milionů kreativních členů, vznikla v roce 2012 zajímavá soutěž nebo chcete-li „challenge“ o návrh nejlepších designových slunečních brýlí. Vše s čím designéři pracovali byly pouze sluneční brýle s černým podkladem.

Nyní máme k dispozici vyhodnocení. Návrhy třech nejlepších borců jdou do sériové výroby.

Alexander Muner

Sluneční brýle

James Thomas Fields

Sluneční brýle

Tamir Baasanjav

Sluneční brýle

A kde a za kolik si můžete tyto brýle pořídit? Za €118.80 na webu Coggles.com

Jenom dodám, že se jedná o limitovanou edici.

Další podobné články najdete na módním magazínu FashionMagazin.cz.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.