Vyberte možnost Stránka

Lyžařské zájezdy lákají nízkou cenou. K sehnání jsou pobyty slevněné i více než o polovinu

Lyžařské zájezdy lákají nízkou cenou. K sehnání jsou pobyty slevněné i více než o polovinu
Rate this post
!AdSense – before contentKde jinde si člověk užije Vánoce a Nový rok tak jako na horách? Relax, adrenalin, aktivní odpočinek – saunování, lyžování, skvělé párty, to vše najdete v malebném horském prostředí.

Zní to hezky, ale teď před Vánoci nemáte finance na klasickou týdenní dovolenou? Šetříte na jinou událost a neradi byste si svůj fond nyní vyčerpali? 

Nedostatek peněz není překážkou, i tak si můžete užít svůj nezapomenutelný pobyt na horách.

Na slevovém portálu Slevoteka.cz jsou lyžařské zájezdy za zlomek původní ceny.

Dopřejte si prodloužený víkend či lyžařský zájezd za super cenu!

Na co čekáte, ulevte si od příprav a stresu v práci! Vaše televize vám to odpustí, věnujte svou pozornost pro změnu zase sobě. Zážitky ze zimních dovolených patří k těm nejlepším z celého roku.

Pokud vás trápí peníze, můžete být v klidu, svůj lyžařský zájezd si můžete zarezervovat za opravdu příjemnou cenu. Výrazné slevy, pohybující se v řádech desítkách procent, uleví peněžence i vašemu celkového rodinnému rozpočtu.

Slevoteka.cz vám ušetří tisíce korun, které můžete použít na běžné výdaje, ale i další pobyty. 

Na horách se nudit nebudete!

Odměňte se za celoroční práci a dřinu, ski resorty jsou připravené pro vaše užívání. Kilometry upravených sjezdovek, lyžařských stop, k tomu volba půjčení si prkna, lyží nebo běžek. A jestli vás chytne touha brázdit zasněžené kopce rychleji, jsou zde sněhové skútry.

I romantika má na horách své místo. Romantické procházky údolím, luxusní večeře nebo snad vyjížďka s koňským spřežením? Alpy jsou prostě jako stvořené pro vyznání se z citů, posunutí vztahu dál, třeba věnováním zásnubního prstenu.

Plánujete vyrazit na pánskou jízdu? Vy i vaši kámoši si rádi po dni plném adrenalinu užijete horké sauny a přátelských holek v nich. 

Sbalte kombinézu, lyže a hurá na hory. Rakousko, Itálie či snad Francie jsou vám otevřené za bomba ceny.

Obrouvské slevy, bohatou nabídku a snadnou rezervaci seženete na webu slevoteka.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.