Vyberte možnost Stránka

TOP 5 rakouská střediska s tipem na levné ubytování

TOP 5 rakouská střediska s tipem na levné ubytování
Rate this post
!AdSense – before contentMožnost lyžovačky ještě není minulostí. Přestože je u nás jaro v plném proudu, rakouská střediska nabízí stále perfektní podmínky pro zimní sporty.

Zjistěte, kde je to nejlepší i kde se dá levně ubytovat. 

Pro možnost špičkové zimní zábavy nemusíte jezdit nijak daleko, nejlepší lyžařská střediska najdete třeba u našich rakouských sousedů.

Představíme vám TOP 5 nejlepších resortů, kde se každý Čech bude cítit prostě skvěle.

Nejlepší střediska

Do seznamu nejlepších 5 středisek se již tradičně dostalo středisko Ischgl, které je největším v Tyrolsku. Jsou zde obrovské zábavné parky a ideální podmínky pro lyžování. Nesčetné množství superlativů drží Ischgl na první pozici žebříčku mezinárodního významu.

Druhé místo pak obsadil tirolský Saalbach, který se může pochlubit moderní šestimístnou sedačkovou lanovkou s vyhřívanými sedadly a nově upravenými sjezdovkami.

Lákovými místy k pobytu jsou rovněž i Obertauern a Mayrhofen – Zillertal, který je oblíbenou lyžařskou oblastí s 57 vleky. 

Třetí příčka rakouské TOP 5 patří středisku Nassfeld, které je známo především ideálními klimatickými podmínkami. Právě zde vás čeká lyžovačka se slunečními paprsky v zádech. Největší počet slunečních dnů vám zajistí dokonalou dovolenou, opálení a blažený úsměv na rtech.

Za vysokou úroveň si připlatíte

Možná jste už všimli, že ty nejvyhlášenější rakouské resorty se nachází v Tirolsku. To je oblastí, kde každoročně panují ty nejlepší podmínky pro lyžování a zimní sporty. Spolu s vysokou úrovní sjezdovek pak jde ruku v ruce i nabídka luxusního ubytování v soukromých apartmánech i velkých hotelech.

nassfeld-muzskystyl

Vysoké ceny rakouských středisek jsou jistým předpokladem, ne však pro naše čtenáře!

Dáme vám tip, jak ušetřit!

Láká vás navštívení jednoho z nejlepších lyžařských resortů Rakouska? Pak nemůžeme jinak, než vám doporučit právě Nassfeld. To sice neobsadilo první příčku TOP 5, ale je na krásném 3. místě a pro české turisty je nejideálnější. Proč? 

Najdete zde moderní apartmány, které spravuje český personál a vlastní je český majitel. Domluvit se tak už nebude problém!

Věděli jste, že dovolená v Nassfeldu bude pravděpodobně dovolenou s nejlepším počasím? Sluníčko zde svítí až 300 dnů v roce, což je dáno orientací na jižní svahy sousedící Itálie. 

Využijte jeden z 19 plně vybavených apartmánů v kapacitě od 2 – 8 osob. V rámci cenově výhodného ubytování získáte Wi-Fi připojení zdarma, vysílání českých programů a další výhody.

Užijte si vaší dovolenou v Nassfeldu na maximum, ubytujte se v českých apartmánech od BookNassfeld.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.