Vyberte možnost Stránka

Jaké plavecké potřeby vybrat? S tímhle nejdál doplaveš!

Jaké plavecké potřeby vybrat? S tímhle nejdál doplaveš!
Rate this post
!AdSense – before contentMyslíte to s plaváním vážně? Pak potřebujete určité vybavení, bez něhož se váš výkon ani čas lepšit nebude!

Víte, jak se liší kondiční plavec od rekreačního? Kondiční sebou nese kromě osušky také plavecké brýle, plaveckou čepici a má plavky, které ho netáhnout ke dnu.

Obsah článku

Jak začít s plaveckým tréninkem?

Plavat umíte, ale že by to byla dokonalá ukázka stylu a výdrže, to se říci nedá? Velmi častá chyba rekreačních plavců i těch kondičních je snaha plavat opravdu dlouhé úseky, během kterých už pak nejsou schopni kontrolovat správnou techniku svého plavání, také se zpomaluje rychlost jednotlivých úseků a nakonec je to vše jen o tom vydržet naplánovaný trénink silou vůle.

Chcete se zlepšit? Odpovědí jsou správné plavecké pomůcky a trenér.

Pakliže máte dosáhnout zlepšení ve vodě, je třeba kvalitního vybavení, jenž zvýší pohodlí, bezpečí a rychlost vašeho tréninku. V každém případě se pak vyplatí mít svého osobního trenéra, ten vám dokáže vštípit efektivní plaveckou techniku a dostat tak úroveň plavání na zcela jiný level.

Co budete ve vodě potřebovat?

Ať už chcete zlepšit fyzičku, zdokonalit techniku, zrychlit své plavání či zhubnout, v každém případě existuje jakýsi základní seznam potřeb, bez nichž svého cíle nedosáhnete.

pexels-photo

O co všechno jde? Jaké výrobce zvolit? Kde potřeby nakoupit? Vše zjistíte v následujících řádcích. 

Na Adama? To určitě ne!

Jasně, že chcete v bazénu přitahovat pozornost, když ne zpočátku vysportovaným tělem, tak alespoň stylovým vohozem, v tomto případě plavkami. Ale u plavání je hlavním materiál plavek a jejich střih.

To je to, co ovlivní váš výkon, rychlost a pohodlí během plavání.

Doporučujeme volit upnuté střihy, které minimalizují odpor ve vodě a vám tak “naženou“ cenné vteřiny. Kromě toho upnuté modely v sobě zadržují mnohem méně vody jsou tak vhodnější pro aktivní plavání a trénink.

plavky-potreby

Funkční materiál zajišťuje ochranu, rychle oschnutí a maximální komfort. Foto: Specializovaný prodejce plaveckých pomůcek sportex.cz

Všemi smysly

Stejně tak jako kdekoliv jindy, i ve vodě se chcete spolehnout na své smysly. 100% rozhled zaručí plavecké brýle v čirém nebo barevném provedení. Aby vám netekla vodě do uší a nosu, použijte speciální špunty a s skřipec.

Máte-li delší vlasy, které by vám při plavání překážely, použijte plaveckou čepici.

potreby-plavani

Nejen plavky jsou nutností, ke kondičnímu plavání patří i další pomůcky. Foto: Specializovaný prodejce plaveckých pomůcek sportex.cz

Všechno na jedné adrese – navštivte plaveckou speciálku

Sháníte brýle, rychleschnoucí ručník, nové plavky, plavecké ploutve nebo piškoty? Co vás jen napadne a budete ke svému plaveckému tréninku potřebovat, naleznete u specializovaného prodejce plaveckých pomůcek sportex.cz

Projděte si bohatou nabídku e-shopu sportex.cz nebo navštivte kamennou prodejnu na Praze 7.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.