Vyberte možnost Stránka

Lyže Head jsou něco pro opravdové požitkáře!

Lyže Head jsou něco pro opravdové požitkáře!
Rate this post
!AdSense – before contentJe pro vás sjezd něco více, než jen pouhá zábava? Berete lyžování jako požitek plný adrenalinu, radosti a určitého risku? Pak patříte mezi sportovce požitkáře, kteří si každý sport vychutnávají do posledního doušku.

Aby byl sjezd opravdovým zážitkem, bezpečným adrenalinem a kvalitní zkušeností, chce to pořádné lyže

Nejste žádný “lyžař-žabař“? Pak je vám jasné, že “pořádnější“ výbavu v rozumné cenové relaci, než od renomované značky Head neseženete.

Pověstná rakouská preciznost

Jsou značky, jenž jsou známé po celém světě a používají je profesionálové i “normální“ lidé. Mezi takovou věhlasnou značku patří právě výrobce Head. Lyžařské vybavení odpovídá nejmodernějším technologiím výroby, konstrukční řešení je vysoce kvalitní a designové provedení nezapadne v davu. Zkrátka pověstná rakouská preciznost je vidět na každém drobném detailu.

Lyže Head vám zajistí ty nejlepší výkony při zdolávání každého svahu, každé sjezdovky, každé freeride akci. 

Lyže pro dnešek i do budoucna

Při koupi nových nebo použitých lyží nezapomínejte na to, že toto vybavení má svou perspektivu. Jde o výbavu, s níž budete lyžovat dnes a s největší pravděpodobností i dalších pár sezón. Počítejte se zlepšením svého výkonu a současně tak nárůstem svých požadavků na lyže.

Výrobce Head splní vaše aktuální nároky a bude tím pravým i do budoucna. Na své si přijdete jako začátečník, špičkový lyžař, dobrodruh i milovník adrenalinu a freeride sjezdů.

head

Nejnovější model závodně orientovaných lyží i.Supershape Speed SW s legendárním vykrojením. Foto: e-shop p-sport.cz

head-1

Freeride nebo upravené sjezdovky? Nemůžete se rozhodnout? Lyže HEAD i.Supershape Titan SW TBF + PRX 12 S jsou na všechno! Foto: e-shop p-sport.cz

Jde koupit špičkového vybavení na hory za “hubičku“?

Hledáte vše potřebné na hory za přijatelné ceny? Ušetřit se dá správně načasovaným nákupem s ohledem na pokročilost zimní sezóny. Zajímavé ceny vám nabízí například e-shop p-sport.cz. V nabízeném sortimentu naleznete levné lyže, bazarové testovací i lyžařské boty.

Příprava na hory 2015/2016? Nyní už víte, kam jít!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.