Vyberte možnost Stránka

Továrna na svaly #1 – TOP cviky na ruce pro muže

Továrna na svaly #1 – TOP cviky na ruce pro muže
Rate this post
!AdSense – before contentObjemný biceps i triceps, to je snem každého chlapa. Ale málokterý ví, jak takových velkých “pracek“ dosáhnout. Máme pro vás video, které shrnuje ty nejlepší cviky na ruce pro muže.

Těžké váhy mají něco do sebe

Základním předpokladem pro budování objemných paží, ramen, bicepsů a tricepsů, je provádění cviků s takovou vahou, která svaly bude stimulovat k růstu.

Ale ať už budete zvedat pořádně těžké váhy, nebo budete pracovat s lehkými činkami, pokaždé dbejte na správné provedení jednotlivých cviků.

Čtěte také: Těžké váhy, nebo lehké činky? Posilovací dilema konečně vyřešeno!

Video s cviky na ruce pro muže vám ukáže správnou cestu

jak-posilovat-ruce-pro-muze

Věděli jste, že triceps tvoří 2/3 naší paže a biceps pak pouze 1/3? Je tedy dobré se zaměřit především na triceps.

Něco motivačního do uší

Mohlo by vás zajímat: Holení podpaží – do hladka nebo pouze upravit?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.