Vyberte možnost Stránka

Pojďte do kina – Nové filmy 2015 květen

Pojďte do kina – Nové filmy 2015 květen
Rate this post
!AdSense – before contentJaké filmové novinky vám nemůžou uniknout? Nové filmy vám nabízí skvělý program nejen na pátek večer!

Kromě teplého počasí, jenž láká k posezení na zahrádce vaší oblíbené hospody si můžete volný čas užít i jinak. Tento měsíc je doslova nabitý filmovými novinkami, které do právě dostávají do kin.

Využijte toho a pozvěte svou partnerku do kina na rande nebo vyrazte na pánskou jízdu. Lístky do kina můžete také koupit jako dárek pro své blízké.

Pokud nevíte, jakému filmu dát přednost, využijte našich tipů! 

Obsah článku

Super bijáky, které vám nesmějí utéct!

Milujete adrenalin, silné příběhy? Rádi se zasmějete u bláznivé komedie? Chcete, aby se k vám partnerka vyděšeně tulila a schovávala se do vaší mikiny? Pak si přijdete na své! Kina tento měsíc nabízí komedie, krimi i horor.

Komedie Den blbec

Film den blbec je o třicátníkovi jménem Till Reinerse, který vede průměrný, ničím nerušený život. Jak to ale bývá jeho pohodu naruší bankovní přepadení v bance, kde pracuje. Lupiči si k útěku vezmou jeho auto a Till se stane jejich rukojmím. Jak tohle dopadne? 

Německá akční komedie Den blbec je vtipná oddechovka!

Horor Poltergeist 

Příznivci hororů si rozhodně nemohou nechat ujít nový film tohoto žánru. Jde o klasický příběh o rodině s dětmi, která si užívá spokojeného života. Ten se však brzy změní v noční můru plnou divných věcí a útoků. Ty stále gradují a vedou až ke zmizení nejmladší dcery.

Poltergeist film plakát

Rádi se bojíte? Poltergeist vám zrychlí dech.

Komedie Polda z obchoďáku

Paul Blart jako dobrotivý policajt z obchoďáku, který si dá za cíl, že svůj rajón ochrání stůj co stůj. Celý život sní o tom, že stane policistou, namísto toho však pracuje jako ochranka v obchodním centru. Svou práci nicméně bere vážně a své schopnosti dokazuje lupičům, kteří obsadí obchod a zaujmou rukojmí. Bez profesionálního výcviku i zbraně dokazuje, že tím nejlepším policajtem!

Paul Blart: Mall Cop 2  film plakát

Polda z obchoďáku

Akční Zabijáci

V polovině měsíce přichází do kin akční film Zabijáci, který vypráví příběh z kriminálního oddělení Q, kde Carl Morca a jeho kolegyně vyšetřují 20 let starou sérii vražd a znásilnění, za které byl zavřen místní podivín. Znovuotevřený případ však ukazuje spoustu nejasností a odhaluje tak věci, jenž ukazují, že byl obviněn nesprávný.

Kompletní seznam nových filmů pro rok 2015 najdete zde: www.filmpre.cz/filmy-2015

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.