Vyberte možnost Stránka

Rytířství ještě nevymřelo!

Rytířství ještě nevymřelo!
Rate this post
!AdSense – before contentSkvělý příklad toho, že rytířství ještě nevymřelo. Cesar Larios se proslavil, díky této fotografii ve světe internetu. Podívejte se, jak pomohl starší ženě v uvízlém výtahu!

Je tu další příklad toho, že rytířství není úplnou neznámou. Cesar Larios se stal zástupce něčeho víc, než je jen slušné vychování. Jeho skutek možná probudí vlnu dobrých skutků!

Cesar Larios pracuje ve stěhovací společnosti v Tampě na Floridě.  Jednoho dne při své práci uvízl s několika lidmi a starší ženou ve výtahu, která k chůzi používala chodítko. Bylo jisté, že delší dobu stání nezvládne a tak se Cesar rozhodl, že ženě poslouží jako lavice.  Jeho bezúhonný skutek zachytil jiný uvízlí a rozhodl se fotografii zveřejnit na internetu. Fotografie se okamžitě stala hitem!

Jak se vám tento dobrý skutek líbí?

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.