Vyberte možnost Stránka

Její erotogenní zóny – Které ještě neznáte?

Její erotogenní zóny – Které ještě neznáte?
Rate this post

Každý muž ví, že dráždění bradavek, rtů nebo klínu dělá ženám dobře. Postupte na vyšší level a dejte jí možnost zažít nový druh vzrušení! Přinášíme vám jejích 5 erotogenních zón, o kterých jste možná ještě neslyšeli!

Milostná předehra nemusí být jen o stimulaci prsou, klitorisu a líbání. Dokažte, že jste milenec s velkým M a začněte si hrát i s jinými erotogenními zónami.

 

Obsah článku

5 erotogenních zón, které jí přivedou až k samotnému orgasmu!

 

1. Krk

Zkuste se během líbání přesunout k jejímu krku, konkrétně k důlku (jugulární jamce). Překvapí vás, co s ní bude dráždění této oblasti dělat. Důlek na krku můžete stimulovat hlazením, líbáním, foukáním… Brzy zjistíte, co jí dělá opravdu dobře!

 

2. Ruce

Pro vás jsou ruce absolutně nezajímavou částí jejího těla. Ale na vnitřní straně rukou je vrstva kožních buněk tenčí a na dotyk tedy mnohem citlivější. Stimul této části těla bude pro ni skutečně příjemným zážitkem. Hlaďte, drážděte nehty, líbejte

 

3. Bedra

Bederní páteř patří mezi nejmíň známou erotogenní oblast, přitom její stimulace přivede každou ženu do varu. Používejte nejen hlazení a lehké škrábání, pomoc si můžete i hedvábným šátkem nebo kartáč na vlasy. Svůj zájem zaměřte především na strany zad, středu zad tedy přímo páteři se vyhněte.

 

4. Prsty a prostor mezi nimi

Bříška prstů mají citlivé nejen ženy, ale i muži. Zapojte tedy tuto část těla do vaší předehry, vzájemné dráždění prstů na nohou, rukou a prostorů mezi nimi může přinést nové vzrušující okamžiky. Zvláště vzrušující bude zapojení jazyka!

 

5. Podkolenní jamka

Právě zde je velké množství nervových zakončení a tenčí pokožka.Vhodnější místo pro stimulaci snad ani není. Připravte jí předehru, na kterou bude dlouze vzpomínat!

 

Jak jí dráždíte vy? Znáte jiné erotogenní zóny?

Zdroj obrázku: Flickr.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!