Vyberte možnost Stránka

Počasí? Koho to zajímá…? Tyto trendy svrchní kousky se vyplatí mít ve skříni!

Počasí? Koho to zajímá…? Tyto trendy svrchní kousky se vyplatí mít ve skříni!
Rate this post
!AdSense – before contentNezáleží na tom, jaké únorové počasí zrovna panuje, máme pro vás tipy, jak se obléknout do zimy i do tepla.

Pánské bundy, kabáty, bombery ve funkčním i stylovém provedení pořídíte jak v nových kolekcích, tak i v zimních výprodejích.  

Obsah článku

Mráz

Letos jsme si ho “jó“ užili. Nenechte nic náhodě a ještě péřovku neuklízejte. Pořád nás mohou pořádné mrazy a menší mrazíky zastihnout. (Na předpověď počasí se dá málokdy spolehnout.)

pocasi-obleceni-pro-muze-6

Hřejivá výplň pánské zimní bundy vás nenechá vymrznout! Foto: archiv firem

Slunce

První skoro jarní sluníčko umí hezky hřát, ale i tak to bez bundy ještě nepůjde. Sáhněte po kožené bundě, která hezky doplní váš outfit. Černá je klasika, nám se ovšem líbí i teplejší či dokonce zářivé barvy v podobě hnědé a žluté.

pocasi-obleceni-pro-muze-1

Černá kožená bunda může působit až příliš tvrdě, rozsviťte svůj vzhled bílým trikem nebo krémovým svetrem. Hned bude celý outfit o něčem jiném! Foto: Pinterest

Vítr

Lehká nylonová parka nebo bomber, v každém případě skvělá volba pro větrný den. A pozor na ranní noviny, ať vám neuletí.

pocasi-obleceni-pro-muze-3

Čtěte také: Bomber – Nesmrtelná bunda pro stylové muže

pocasi-obleceni-pro-muze-2

Čtěte také: Jak v parce nevypadat jako půlka města? 

Déšť

Nějaká ta voděodolná bunda je pro přelom zimy a jara nutností. Nechcete přece do práce nebo na rande dorazit jako zmoklej pes. Udržte si svůj styl a suchá záda.

pocasi-obleceni-pro-muze-5

Funkce a styl, tak to má většina mužů ráda. Foto: Pinterest

pocasi-obleceni-pro-muze-4

Má vaše parka voděodolnou úpravu? Foto: Pinterest

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.