Vyberte možnost Stránka

Jak podpořit růst vousů?

Jak podpořit růst vousů?
Rate this post

Mužem s pořádným plnovousem se bohužel nestanete do zítřka, to jen pro začátek. Vypěstování hustého a rovnoměrného vousu vyžaduje, jako ostatně každé správné zahradničení, trpělivost, výživu a pravidelnou péči. Po několika měsících však můžete začít sklízet první ovoce své práce – sexy strniště, bradku a postupem času i luxusní plnovous. 

Terapie červeným světlem 

Průměrný Evropan stráví většinu svého času zavřený v místnosti – ať už je to kancelář, domov nebo auto. Lidské tělo pro správné fungování potřebuje energii, tak jako auto benzin. Dříve lidé trávili více času venku na slunci, které je společně se vzduchem i s vodou základními jednotkami pro život.

Buněčnou energii zvanou ATP (adenosintrifosfát), na které jsou závislé všechny chemické procesy v těle. Pokud máte energie málo, cítíte se unavení a nemocní. Když ho máte dostatek, jste šťastní a výkonní. Terapie červeným světlem konkrétně s panely MITO LIGHT – regeneruje rychleji tělo, zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje sportovní aktivitu a mnoho dalšího. Červené světlo má účinek i  na dlouhověkost, pohybový aparát a funkci očí.

Na pomoc můžete také sáhnout po kosmetice na vousy. Správná péče a kosmetika na vousy je nedílnou součástí zdravého a zlepšení růstu vousů. Angry Beards je společnost, která nabízí kosmetiku určenou pro pečlivou a správnou péči.

Růst podpoříte jak péčí tak i vitamíny na podporu růstu vousů.  Často se ale zapomíná, že kůže si většinu živin bere z těla. Vyvážená strava je součástí správného růstu nejen vousů, ale i nehtů a vlasů. Ve vyvážené stravě by neměly chybět bílkoviny, samozřejmě vitamíny, ale i minerály. Růst potřebuje i trpělivost a čas. Nečekejte, že se do rána probudíte s krásným plnovousem. Trpělivostí, správnými vitamíny, metodami a péčí to ale půjde o něco snadněji.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.