Vyberte možnost Stránka

Holicí strojek musí zvládat vše, co od něj očekáváte

Holicí strojek musí zvládat vše, co od něj očekáváte
Rate this post

Který muž by se obešel bez kvalitního holicího strojku? Dostávají je už náctiletí kluci, často jde o skvělý tip na dárek, který může sloužit po mnoho let. Stačí investovat do takového, na který je spolehnutí, je vyroben z odolných a pevných materiálů, přitom je ale šetrný a pečuje o muže, k jeho plné spokojenosti.

Holicí strojky s pohodlným ovládáním

Dávno pryč jsou doby, kdy se pánové holili žiletkami a často se s nimi pořezali. Dnes si můžete vybrat holicí strojky výborné kvality s pohodlným ovládáním. Bezpečně oholí každou část tváře i krku, snadno se dostanou i do hůře přístupných míst. Většina holicích strojků jde používat nasucho i namokro.

Holicí strojky mají mnoho funkcí, vypadají různě a liší se značně i jejich cena. Jestliže vybíráte svůj první strojek, nebo po dlouhé době nový, je dobré použít funkci „Porovnání“ nebo se podívat na recenze. Také vám rádi poradí zaměstnanci v obchodech.

K nelepším výrobcům patří Braun, Panasonic, Philips nebo Remington.

Nejlepší strojky, s nimiž je každý spokojený

K tomu nejlepšímu, co můžete na trhu najít, patří např. holicí strojek Braun Series 9 Pro 9410s, Wet&Dry. Jde o planžetový holicí strojek, který vyhoví i nejcitlivější pokožce. S hustými i krátkými vousy si hravě poradí inovativní sonická technologie vibrací. Je asi o 10 % rychlejší než předchozí model od Braun. Přesné holení zajišťuje uzamykatelná poloha nástavce. Tento model je voděodolný, vhodný i do sprchy. Lithium – ionová baterie vydrží až 60 minut a nechybí funkce rychlonabíjení, takže za 5 min nabijete strojek na 1 holení.

Levnější a aktuálně k nejprodávanějším patří holicí strojek Remington R6 Style Series Aqua R6000. Je 100 % vodotěsný, holit můžete nasucho i namokro, pomocí nástavce docílíte vzhledu i 3 týdenního strniště. Na 1 nabití vydrží až 60 minut, plně dobit je za 90 min USB kabelem. Nechybí výkyvná hlavice s ergonomickou rukojetí.

Kvalitní holicí stroje, si zaslouží každý muž. Vyberte si i vy a holte se rádi za minimum času.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.