Vyberte možnost Stránka

Rychlý a levný oběd? Brokolicová polévka a bramborové knedlíky

Rychlý a levný oběd? Brokolicová polévka a bramborové knedlíky
Rate this post

Zejména v létě se nikomu nechce dlouho stát u plotny, proto hlavně kuchařky hledají rychlé recepty, které ale musí být chutné. Naučte se však spořit s časem. Ne vždy na první pohled rychlé recepty musí být ty nejúspornější.

Skvělé bramborové knedlíky

Samozřejmě, pokud budete dělat salát, kdy smícháte vše, co doma najdete, tak v rychlosti se mu nemůže nic rovnat. Když si ale vyberete sofistikovanější variantu i u salátu (u oblíbeného Caesaru se dělá kuře, speciální zálivka), pak tomu musíte věnovat čas. Nejen z hlediska přípravy, musíte jít na nákup. Proto třeba takové bramborové knedlíky jsou jednodušší, protože brambory, mouku, sůl a vejce máme doma. Recept si pak můžeme najít na webu. Následně jen smícháme suroviny, uděláme těsto, dáme vařit a je hotovo. Během vaření pak lze připravit druhý chod, takže příprava kompletního oběda může být rychlejší než se dělat se zálivkou z ančoviček na salát.

Akční leták – brokolicová polévka

Někdy se také může stát, že nevíme, co uvařit. Pak máme radu. Otevřete si akční leták. Třeba Albert.cz nabízí i víc. Mrknete na recepty, kde jsou potraviny, jež najdete v daném obchodě, takže se nezdržíte tím, že budete muset do více supermarketů. Pokud je zboží v akci, tak nejen, že ušetříte peníze. Uspoříte i čas, protože akční zboží je na vyhrazených místech.

Chcete věnovat vaření minimum? Pak doporučujeme polévky, které jsou rychlé a navíc zasytí. Což je dobré i v případě diet, pokud polévku nezahušťujete moukou a nepoužíváte moc tuku. Ideální je brokolicová polévka, která je i plná zeleniny, takže bude skvěle pracovat váš metabolismus. Mrkněte na stránky Albert.cz, kde je spousta inspirace, receptů a vše máte na jednom místě. Doslova. I služby, protože pro akční zboží si můžete dojet, nebo si objednat rozvoz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.