Vyberte možnost Stránka

Připravte své auto na zimu – Pneumatiky Michelin Alpin 5 představují to nejlepší!

Připravte své auto na zimu – Pneumatiky Michelin Alpin 5 představují to nejlepší!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete si užít zimních radovánek bez starostí? Pak si pořiďte nové zimní pneu Michelin Alpin 5, které vás ochrání před smykem, zapadnutím i bouráním.

Silnice během evropské zimy jsou dost často spíše mokré a zmrzlé než zasněžené, proto je třeba mít pneumatiky, které si poradí s každým počasím! A právě takovým typem pneu jsou Michelin Alpin 5 se směrovým a hluboce prořezaným dezénem.

 

Michelin Alpin 5 budete chtít mít na svém autě!

V případě, že přemýšlíte nad nákupem zimních pneumatik, pak by vaší pozornosti neměla uniknout značka Michelin a její nejnovější generace pneumatik.

Alpin 5 se od svých předchůdců liší nejen novým dezénem, ale také materiálem. Tyto ‘’Michelinky’’ jsou vyrobené ze speciální směsi pryže, jejíž vlastnosti se ověřily nejen na mokré, ale také na suché a zmrzlé vozovce. revoluční směs, jejíž obsah je tvořený ověřenou směsí pneu Alpin 4 a doplněný o novou technologii zvanou Helio Compoud.

 

Nová směs, nové jízdní možnosti!

Aby pneumatiky fungovaly na mokré vozovce, je třeba, aby byla v materiálu obsažená silika. Ta sice pozitivně ovlivňuje jízdní vlastnosti na mokré silnici, ale zároveň také zhoršuje rozložení směsi. Nové pneu Alpin 5 jsou z materiálu obsahující funkční elastomery,které zajišťují rovnoměrné rozložení i při vysokém podílu siliky. Pneumatiky jsou tak přilnavé za každých klimatických podmínek.

 

Kvalitní záběr dezénu ohromí!

Úspěšnost páté generace Michelin pneumatik zajišťuje také nový dezén, který je tvořený hlubokými, šípovitými drážkami. Ty již na první pohled ukazují, že dokáží zabrat v hlubokém sněhu, ale také na mokré či zmrzlé vozovce. Záběrové schopnosti jsou dány nejen šípovitými drážkami, svou funkci ukáží i dezénovými bloky, a to především v hlubokém sněhu. Na tvrdším povrchu pak fungují jemné lamely, jejíž množství se oproti Alpin 4 značně znásobilo.

 

Dezén funguje také jako ochrana před aquaplaningem

Již zmínění šípovité drážky jsou osvědčené také při kontaktu s vodou, brání smyku a perfektně odvádí vodu pomocí bočních drážek.

 

Proč se rozhodnout pro Michelin alpin 5?

Zimní pneu páté generace značky Michelin dokážou více, než kterékoliv jiné konkurenční produkty.

  • Jde o bezpečné pneumatiky, které fungují za každých podmínek. Na suché i mokré vozovce, v mokru i hlubokém sněhu.
  • Poradí si i v teplotách 7 stupňů Celsia, kdy neztrácí svou přilnavost a stabilitu.
  • Alpin 5 se může také pochlubit výrazně kratší brzdnou dráhou a stabilnějším chováním na suché vozovce.
  • Kromě výše zmíněných kladů, je jízda na těchto pneumatik komfortní a tichá.

Získejte srovnání pneumatik Michelin Alpin 4 a Alpin 5 na stránkách Pneumatiky.cz

 

Jaké pneumatiky volíte pro letošní sezónu vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.