Vyberte možnost Stránka

A jak se k vám chová váš dodavatel elektřiny a plynu?

A jak se k vám chová váš dodavatel elektřiny a plynu?
Rate this post

 

Ceny elektřiny a plynu stále rostou, což je důvod, proč se čím dál více lidí zajímá o změnu jejich dodavatele. Je to jenom dobře. Proč zůstávat u někoho, u koho musíte platit zbytečně moc, když jsou na výběr levnější alternativy? Lidé jsou navíc často překvapeni tím, jak se liší chování jednotlivých dodavatelů k zákazníkům.

Pro většinu zákazníků je motivem ke změně dodavatele cena. Velké firmy či domácnosti, které používají elektřinu k vytápění, mohou zaznamenat rozdíly až ve výši tisícovek. Ti ostatní ušetří stovky nebo desetikoruny. Každá ušetřená částka za ceny elektřiny a plynu je však dobrá, nemyslíte? Zkuste si i vy na https://www.epet.cz/elektrina/ zjistit, o kolik bohatší byste díky levnější elektřině mohli být.

Zažijte konečně férový přístup

Pokud jste u velkého dodavatele elektřiny a plynu, nejspíš se potýkáte s tím, s čím spousta dalších klientů. Pro svého dodavatele představujete pouze číslo elektroměru či plynoměru, které generuje zisk. Nevidí vás jako člověka, nemají čas se zabývat konkrétně vaší osobou. Je jim to vlastně docela jedno, protože disponují spoustou klientů, jako jste vy, takže pokud se rozhodnete, že půjdete jinam, nic to pro ně neznamená.

Menší dodavatelé preferují zcela odlišný přístup k zákazníkům. Mají jich méně, takže si jich více váží a také jim mohou věnovat svůj čas. Pohlíží na ně individuálně a skutečně jim pomáhají řešit jejich problémy. Chcete něco takového také zažít? Tak změňte dodavatele. Podívejte se na přesný ceník https://www.epet.cz/plyn/ a vzhůru do toho!

Žádná administrativa vás nečeká

Nejčastější důvod, proč lidé neuvažují o změně dodavatele energií, je s tím spojená administrativa. Bojí se, že nebudou vědět, jakým způsobem postupovat, jak vypovědět smlouvu apod. Tohle všechno jsou ovšem zbytečné starosti. Stačí podepsat plnou moc a nový dodavatel vyřídí veškerou administrativu za vás. Což je ostatně jen důkaz toho výše popsaného proklientského přístupu.

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.