Vyberte možnost Stránka

Pánové, jak často říkáte “Miluji tě”?

Pánové, jak často říkáte “Miluji tě”?
Rate this post

K projevům lásky patří tato dvě slova vyznání jako samozřejmost. Jsou neoddělitelná od fungujícího vztahu. Bohužel však časem je vyslovujeme méně a méně.

Jak to udělat, pokud nepatříte právě mezi mluvky, ale rádi byste svoji lásku něčím připomněli a podpořili? Přinášíme vám pár tipů.

Královna květin růže, a to přímo rudá barva, která je odstínem vášně, nenechá žádné ženské srdce klidné. Sáhnout můžete také po rostlé květině, i kdyby to měla být obyčejná primulka, radost udělá jistě stejnou.

Svoji lásku či náklonnost můžete naznačit drobnými originálními dárky. Hrneček s fotkou, nový přívěsek na klíče, či můžete vyzkoušet nevšední skleněný dárek ve formě fotky ve skle.

A proč nezkusit rovnou dárky pro páry? Které jasně řeknou, jak moc na sebe přes den myslíte. Společný přívěsek s rozpůleným srdcem je možná už dávno pasé, vy ale můžete být originálnější a zvolit třeba právě onu skleněnou fotografii. Ať se jedná o obrázek ze společného víkendu z Paříže či sobotního kempování u oblíbeného rybníku. Dalším tipem třeba mohou být párové náramky z drahých kamenů.

Ani sladkostem se meze nekladou. Od čokoládových bonbónů až po drahé pralinky z vysokoprocentní kakaové hmoty jsou dveře vždy otevřeny dokořán.

Pamatujte, vždy se může jednat o úplné maličkosti, které ale mají pro obdarovanou ženu nevyčíslitelnou cenu!

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!