Vyberte možnost Stránka

Interiérová stínící technika – Podlehněte modernímu stylu látkových a římských rolet!

Interiérová stínící technika – Podlehněte modernímu stylu látkových a římských rolet!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte doma žaluzie nebo klasické závěsy? Zkuste tuto klasiku nahradit moderními látkovými roletami! Přesvědčte se o jejich výhodách v našem článku!

Látkové a římské rolety umí každému interiéru vdechnout atmosféru domova. To však nejsou všechny výhody tohoto moderního doplňku.

 

Obsah článku

Proč zvolit tuto stínící techniku?

Látkové či římské rolety dokáží především perfektně stínit. Což sice umí každá stínící technika, ale látkové rolety toho umí daleko více.

diamond design

Dokonalé zastínění v ložnici vám zaručí látkové rolety diamond design.

Dokonalá tma

Jsou ideální volbou, když chcete absolutní tmu. Ať si budete chtít užít dokonalý filmový zážitek při sledování domácího kina, nebo se budete chtít prospat během dne, látková roleta vám zajistí plné zastínění.

Když chcete ušetřit…

Látková stínící technika funguje také jako skvělá termoizolace vašeho interiéru. V případě, že chcete ušetřit na energiích, vaší volbou by měly být právě římské nebo látkové rolety.

Ticho a soukromí?

Získáte obojí! Tedy útlum hluku přicházejícího z ulice až o 30% a jistotu soukromí, tedy 100% ochranu před zvědavými pohledy svých sousedů.

 

Látkové rolety diamond design jsou vhodné pro každý interiér!

Při výběru látkové rolety nemůžete šlápnout vedle. Díky širokému výběru typů a barevných provedení, vyberete látkovou stínící techniku hodící se přesně do vašeho interiéru. Rolety lze využít na okna čtvercového, obdélníkového i kulatého tvaru, zastíní také okno střešní nebo stropní.

diamond desig

Římské rolety diamond design lze kombinovat s tradičními závěsy. Výsledek působí čistě a elegantně.

Římské rolety

Římské rolety jsou staré už jako město, podle kterých se nazývají. Během celé historie používání si získaly svou oblibu nejen pro celkovou jednoduchost použití,  ale také pro svou funkčnost. Vytahování římské rolety tvoří elegantní vodorovné záhyby. Dnešní římské rolety ovšem nabízejí ještě více. Rozmanitá nabídka barevných vzorů a materiálů dává možnost vytvoření dokonale slazeného interiéru.

 diamond design

Stínící techniku diamond design ze využít pro každý prostor vaší domácnosti.

Stínící technika diamond design

Stínící technika diamond design patří mezi nejluxusnější na českém trhu. Společnost dodává kvalitní látky, systémy zavěšení, motorické ovládání, inteligentní systémy, záruční i pozáruční servis.

Tipy na správný výběr stínící techniky

Celý výběr by se měl řídit okny, respektive jejich velikostí a zohlednit by jste měli i celkový vzhled a styl vybavení interiéru.

Při měření oken je důležité pamatovat na to, aby zavěšení nepřekáželo při zavírání a otvírání okna.

Zvolené látkové rolety diamond design zaručí skvělý design, ale rozhodně by jste neměli opomenout také celkovou praktičnost. Jistě oceníte, když stínící technika půjde nejen lehce namontovat, ale také demontovat v případě malování.

Zaujala vás látková stínící technika? Jak vidíte, rolety nabízejí mnoho výhod, tak proč jim dávat přednost před klasickými žaluziemi? Máte s roletami své zkušenosti?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.