Vyberte stránku

Netradiční dárek pro muže? Darujte zážitek v podobě pilotování letadla

Netradiční dárek pro muže? Darujte zážitek v podobě pilotování letadla

Vybírat originální a cenné dárky je každý rok těžší. Máme pocit, že jsme svým blízkým pořídili už všechno, co si mohli přát, nebo co potřebovali. Ještě obtížnější bývá shánění dobrého dárku pro muže. Nezáleží na tom, jestli jde o bratra, přítele, manžele, otce či kohokoliv jiného. Všichni by totiž mohli ocenit velmi zajímavý a hlavně originální dárek v podobě zážitku. Darujete jim úžasnou chvíli, kdy se stanou pilotem letadla, a možná jim tímto dárkem splníte tajné dětské přání.

Zážitek k nezaplacení

Víte, jaké jsou nejlepší dárky? Takové, na které se nezapomíná. A to rozhodně nebudou ponožky nebo tričko, ale spíše zajímavý a lehce adrenalinový zážitek v podobě pilotování letadla. Celkově jsou zážitkové dárky v posledních letech ve velké módě a není se čemu divit. Vždyť jen stěží si něco takového člověk pořídí jen tak sám pro sebe. Právě proto jde o perfektní dárek, který naprosto vynikne nad dalšími. Však kolikrát za život se běžnému člověku poštěstí, aby se stal pilotem letadla? Navíc je vše bezpečné a pod dohledem zkušeného instruktora, takže se není čeho bát a jen si stačí zážitek pořádně užít, ať je na co vzpomínat.

Zkuste se zamyslet, jestli máte ve svém okolí někoho, kdo toužil stát se pilotem, má rád letadla a vrtulníky, nebo si jen občas užije trochu toho adrenalinu. A kdyby se obdarovanému dárek náhodou nezamlouval, můžete si udělat radost a užít si zážitek místo něho.

Dárek i pro firmy

Pilotem na zkoušku se může stát každý. Kromě skvělého dárku pro jednotlivce jde také o výbornou příležitost, jak vyřešit firemní dárky. Často jde o odměny pro šikovné manažery, cenné obchodní partnery a podobně, takže si určitě zaslouží něco speciálního. Stačí se domluvit a není problém zařídit i speciální program na přání podle kolektivu a množství lidí. Už žádné nudné dárky ani doma a ani o vánočních svátcích ve firmě, protože existují zážitky, které stojí za vyzkoušení. Perfektně stmelí kolektiv a podobné zážitky jsou skvělým tématem k hovoru pro odlehčení během obchodních schůzek.

Kdo si netroufá na pilotování, může se koukat

Ne všichni touží mít v rukách ovládání letadla, ale zároveň si chtějí prohlédnout naši krásnou krajinu z ptačí perspektivy. A pro ně jsou připraveny nádherné vyhlídkové lety. Můžete se rozhodnout, jestli půjde o vyhlídkový let vrtulníkem nebo letadlem. A dále si vyberete z okruhů a míst, která vás zajímají nejvíce. Ze standardní nabídky je k dispozici let nad Brnem, Prahou, Hradcem Králové i dalšími městy. Vybrat si můžete i trasu a termín podle vlastního přání díky individuálním vyhlídkovým letům. Podívejte se na stránky společnosti Pilotem na zkoušku a zjistěte více informací o nabídce.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.