Vyberte možnost Stránka

Tyto věci vypadají jako penis!

Tyto věci vypadají jako penis!
Rate this post
!AdSense – before contentZnáte to, něco vezmete do rukou a najednou zjistíte zcela náhodnou podobnost s něčím zcela odlišným. Podívejte se, co všechno vypadá jako penis!

Na internetu si lze prohlédnout všechno možné, byla tedy jen otázka času, kdy vznikne stránka s fotkami všedních věcí, které nápadně připomínají penis. Podívejte se na náš malý výběr těch nejvtipnějších fotek ze stránek mildlypenis.

Máte podobnou fotku? Pošlete nám jí!

1. Obal od nůžek

penis-1

2. Paprika

penis-2

3. Ležící štěně

penis-3

4. Pes v gauči

penis-4

5. Houba

penis-5

6. Vepřová panenka

penis-6

7. Tkanička u mikiny

penis-7

8. Tank Silencer

penis-8

9. Křupka

penis-9

10. Předpověď počasí

penis-10

11. Ovce ..?

penis-11

12. Brambora

penis-12

13. Logo restaurace

penis-13

14. Baterie

penis-14

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.