Vyberte možnost Stránka

Tyto věci vypadají jako penis!

Tyto věci vypadají jako penis!
Rate this post
!AdSense – before contentZnáte to, něco vezmete do rukou a najednou zjistíte zcela náhodnou podobnost s něčím zcela odlišným. Podívejte se, co všechno vypadá jako penis!

Na internetu si lze prohlédnout všechno možné, byla tedy jen otázka času, kdy vznikne stránka s fotkami všedních věcí, které nápadně připomínají penis. Podívejte se na náš malý výběr těch nejvtipnějších fotek ze stránek mildlypenis.

Máte podobnou fotku? Pošlete nám jí!

Obsah článku

1. Obal od nůžek

penis-1

2. Paprika

penis-2

3. Ležící štěně

penis-3

4. Pes v gauči

penis-4

5. Houba

penis-5

6. Vepřová panenka

penis-6

7. Tkanička u mikiny

penis-7

8. Tank Silencer

penis-8

9. Křupka

penis-9

10. Předpověď počasí

penis-10

11. Ovce ..?

penis-11

12. Brambora

penis-12

13. Logo restaurace

penis-13

14. Baterie

penis-14

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.