Vyberte možnost Stránka

Exit game – Tak trochu jiný zážitek!

Exit game – Tak trochu jiný zážitek!
Rate this post
!AdSense – before contentJste lační po stále nových zážitcích? Nechte jízdu ve Ferrari nebo návštěvu pivních lázní na jindy a zkuste zcela novou formu vzrušení a zábavy! Exit game je připravená na vaše řešení!

Různé zážitky dávají možnost vyzkoušet si něco nového, překonat svůj strach, vyzkoušet své schopnosti a hlavně si užít si netradiční zábavu.

Pakliže vás jízda v bojovém tanku nebo simulovaný let v airbusu neláká, můžete vyzkoušet zážitek z tak trochu jiného soudku –  a tím je Exit game!

Exit game nebo-li úniková hra přináší zcela nový druh zábavy, při které je třeba zapojit logické myšlení a důvtip. 

 

Uniknete?

Exit game či escape game, v překladu úniková hra, patří mezi zážitky, které prověří vaší logiku, důvtip a vynalézavost. Celé je to o tom, že budete zavřeni do místnosti, ze které se budete muset pomocí různých nápověd, hádanek a klíčů dostat ven. Na nalezení správného řešení máte omezený čas.

Model únikové hry vznikl v Japonsku, odkud se rozšířil do celého světa. Jde o jedinečnou zábavu pro více lidí, která prověří schopnost spolupracovat a logicky myslet. 

Průběh hry

Na jednu hodinu se stanete skupinou zavřenou v Tajemné místnosti nebo Tmavém pokoji, dveře jsou zavřené a čas běží. Vy musíte hledat vše, co by vám mohlo pomoct v úniku. Jste-li s nápady v koncích, můžete požádat o radu. Všechny nápovědy vás však budou stát odebrání cenných minut z časového limitu.

Hra vyžaduje plné soustředění a spolupráci. Každá informace má svůj význam, každý drobný detail může být klíčem. I proto jde o ideální zábavu firemního teambuildingu pro malé týmy.

Před každou hrou dostanou všichni soutěžící krátkou instruktáž pro zvládnutí hry.

Kdo se může o uniknutí pokusit?

Úniková hra je vhodná pro hráče téměř všech věkových kategorií. Hru si užije rodina i pracovní kolektiv. K úniku není třeba žádného speciálního vybavení, stačí si vzít pohodlné oblečení a nažhavit svou “šedou kůru mozkovou“.

Všechny potřebné informace a možnost objednání najdete na stránce escaper.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.