Vyberte stránku

Zažijte pohodu i adrenalin v oblacích, dopřejí vám je letecké zážitky

Zažijte pohodu i adrenalin v oblacích, dopřejí vám je letecké zážitky
!AdSense – before contentJízda na kole, motorce či v autě, to je klasika. Odvažte se a zkuste jiný způsob výletu. Takový, který vám otevře nové dimenze. Místo v nebesích, odkud uvidíte všechny krásy naší země. Vyberte si, jestli jej chcete spatřit z letadla, vrtulníku, balonu nebo budete vnímat krajinu z padáku.

Vyhlídkové lety pro dokonalé zážitky

Když u nás začínaly firmy, které poskytovaly zážitkové služby, nesměly chybět letecké balíčky. Není divu, sen o létání si chce splnit skoro každý. Jen se proletět nad milovaným krajem nebo zažít adrenalin při seskoku padákem, to je ten nejlepší zážitek, který můžete darovat. Důležité je ovšem oslovit osvědčenou firmu, která má bohaté zkušenosti a poskytovatele zážitků si důkladně prověří. Právě takovou společností jsou Leteckézážitky.cz. V jejich nabídce najdete pestré množství typů letů. Můžete se proletět malým letadlem, historickým modelem, vrtulníkem, balonem, pro adrenalin vyzkoušíte seskok padákem či akrobatický let. Tento velký dárek může být krásným překvapením, ale také rizikem, že obdarovaný nebude mít odvahu to zkusit. Kdyby nadešla ona druhá varianta (což se moc nestává, let letadlem zvládne prakticky každý), nebojte, že přijdete o peníze. Do 30 dnů od zakoupení poukazu můžete říci, že dárek nevyužijete a peníze vám budou vráceny. Ale jak zmiňujeme, obyčejný let nebo třeba vyzkoušení leteckého simulátoru, si nenechá ujít nikdo. Lze si koupit zážitek pro sebe nebo si vybrat dárkový voucher, který udělá radost vašim milovaným.

Letecké zážitky – jak je vybírat?

Jak jsme zmínili, je důležité oslovit profesionální společnost, která vám zajistí bezpečný zážitek. Osvědčená firma s kladnými zkušenostmi od tisíců zákazníků je navíc zárukou, že se vyvarujete nákupu u nepoctivého prodejce, kdy byste také mohli přijít o peníze. Leteckézážitky.cz jsou týmem profesionálů, pilotů, takže sami vědí, podle jakých kritérií danou firmu hodnotit. Vy jako laici nemusíte řešit, podle čeho vybrat toho nejlepšího poskytovatele zážitků. Na webu si jen zvolíte, o jaký typ služby máte zájem. Všechny zmíněné zážitky navíc doplňuje ještě jeden extra. Možnost stát se pilotem. Na chvíli, nebo lze absolvovat pilotní zkoušky.

Řízení letadla nemusí být snem

Mnozí lidé, kteří vyzkouší létání, propadnou kouzlu strojů v nebesích natolik, že zatouží alespoň na chvíli je ovládat. Je to snadné. Po boku vás bude jistit profesionální letec a vy se naučíte základní úkony v pilotování letadla. Po vzletu si zkusíte řídit letadlo rovně, poté se vrhnete na zatáčky, naučíte se, jak stoupat a klesat, na závěr přistanete na ranveji letiště. Zážitek, který je neopakovatelný. Ale jestli si přece jen budete přát, aby se opakoval, můžete si udělat pilotní zkoušky. Poté si pořídíte vlastní letadlo, nebo budete sami plnit sny těm, kteří zatouží proletět se v nebesích.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.