Vyberte možnost Stránka

Vynikající Margarita s grepem a růžovým pepřem – Zjistěte, jak jí připravit!

Vynikající Margarita s grepem a růžovým pepřem – Zjistěte, jak jí připravit!
Rate this post
!AdSense – before contentKoktejl z tequily se většinou připravuje z pomerančové a limetkové šťávy, existuje však mnohem chutnější verze. Tou je Margarita s grepem a růžovým pepřem! Vyzkoušejte a limetce dáte rychle své sbohem!

Osvěžující klenot z tequily, grepu a růžového pepře je obdoba klasické Margarity, kterou si oblíbíte po prvním ochutnání.

Zjistěte, jak jednoduchý koktejl připravit. 

 

Margarita s grepem a růžovým pepřem

Na šťávu z pepře budete potřebovat: 1 šálek vody, 3/4 šálku třtinového cukru, 3 lžíce růžového pepře

Na Margaritu budete potřebovat: 2 díly bílé tequily, 3 díly grepového džusu, 1 díl šťávy z růžového pepře, ledovou tříšť, plátky grepu na ozdobení

 

Příprava je rychlá a jednoduchá!

1. V menším hrnci smíchejte vodu, cukr a pepř, přiveďte k varu. Poté snižte teplotu a nechte probublávat tak dlouho, dokud se cukr zcela nerozpustí (cca 1 – 2 minuty). Poté nechte zchladnout a šťávu přeceďte přes sítko.

2. Šejkr naplňte ledovou tříští, přidejte tequilu, džus, šťávu z pepře a po dobu 30 sekund “šejkujte“.

3. Naplňte sklenice koktejlem, přihoďte další led, plátky grepu a kuličky růžového pepře.

Máte-li to tak rádi, můžete okraj sklenice ozdobit solí.  

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.