Vyberte možnost Stránka

Jak si připravit šatník na jaro?

Jak si připravit šatník na jaro?
Rate this post

Také patříte k mužům, kteří si s příchodem dalšího ročního období projdou šatník a zhodnotí, co se ještě dá nosit a co by mělo jít do tříděného odpadu? Anebo na charitu, pokud je to nositelné, ale vy už o mírně vyprané oblečení nemáte zájem… Možná jste i bez nahlížení do šatníku usoudili, že potřebujete na jaro novou bundu, svetr, kalhoty nebo boty. Co by vám nemělo chybět, protože je to praktické a mužům toto oblečení velmi sluší?

Obsah článku

Na košili si zvyknete

Vážně je to jen o tom si zvyknout. Říkají to všichni muži, kteří košile nosí. Nemusíte nosit košili „oblekovou“. K dostání jsou krásné košile z bavlny, flanelu a dalších příjemných materiálů, v nichž se budete cítit fajn. Chce to jen zvolit velikost, která vám bude a košile nebude táhnout. Skvěle pak vypadá košile pod svetrem. Stačí obléknout rifle nebo jakékoli jiné kalhoty a jste za uvolněného elegána.

Vesta nesmí chybět

Ještě nemáte vestu? Ať už s kapucí nebo bez ní, jde o výborný kousek, který unosíte od jara do podzimu. I v létě, kdy už je večer chladněji, nebo když je týden zamračeno a teplota kolem 20 stupňů, ji rádi obléknete. Samozřejmě záleží na její hřejivosti, ale bude-li to zlatý střed, vážně ji do skříně téměř neuložíte. Hodí se k mikinám, svetrům, riflím, bavlněným kalhotám, teplákům… Je to vážně univerzální kousek.

Mikiny nesmí chybět

Pánské mikiny mají doslova moc kouzlit. Z mladíka udělají cool mladíka, ze staršího muže mnohem mladšího. Jde totiž o oblečení, které je volnočasové, free, tak trochu nevázané, bez zábran, takže ze staršího pána udělá vitálního muže v nejlepším věku.

Chcete-li si pánské mikiny s kapucí pořídit, udělejte to, pokud chodíte na procházky, do přírody, na nákupy, do kina, cestujete, pořádáte zahradní akce, venčíte psa… Tento typ mikiny je skvělý a užijete ji téměř kdykoli a k čemukoli. I k vestě, kterou jsme zmiňovali výš, se báječně hodí.

Nebojte se svetrů a barevných kalhot

Pánové příliš svetry nenosí, což je věčná škoda. Svetr z hrubší příze, hladký, příjemný, je velmi slušivý. Zvláště pánové s širšími rameny vypadají ve svetrech báječně. A pokud vaše paní či matka plete, nechte si uplést svetr s plastickým vzorem, jsou teď skutečně IN.

Ke svetru ale i jiným svrškům skvěle „jdou“ bavlněné kalhoty v různých barvách. Petrolejové, pískové, béžové, zelené, hnědé, cihlově červené, modré… Vyberte si tři barvy, ale vyhněte se takové, v jaké již doma kalhoty máte. Jen tak do šatníku vdechnete novost, život a změnu.

K jaru patří veselejší a barevné oblečení. Inspirujte se a kupte si kousky, které ukážou, jaké barvy kromě černé, šedé, modré a hnědé máte rádi. Určitě okolí inspirujete.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.