Vyberte možnost Stránka

Pánská záležitost – Co si ženy dovolit nemohou!

Pánská záležitost – Co si ženy dovolit nemohou!
Rate this post
!AdSense – before contentExistuje několik věcí, které se dají označit čistě za pánské. Připravili jsme 7 věcí které si ženy dovolit jen tak nemohou!

Neustálé porovnávání žen a mužů, zjišťování, které pohlaví je lepší, to je nekonečné téma! Zaměřili jsme se na výhody, kterými disponují pouze muži!

Obsah článku

1. Hození nahoře bez

Svléknout se do půl těla a jít posekat zahradu, to je libůstka, kterou si může, bez hysterických scén sousedky, dovolit pouze muž.

2. Nosit bradku a knírek

Vousy jsou pánská záležitost, kterou ovlivňuje aktuální móda. Úprava vousů na sexy bradku s knírkem je opět pouze pánská záležitost.

3. Vyčůrat se ve stoje

U silnice, stromu nebo plotu, je jedno kde. Muž nemusí hledat les nebo husté křoví.

4. Do hola

Ženy si většinou celé své tělo holí do hola, ale vlasy, těch se jen tak vzdát nechtějí.

5. Spermie

Netřeba komentáře. I když, kde by byly spermie bez ženského vajíčka…

6. Lepší  smysl pro orientaci

Zpravidla jsou to muži, kteří hledají cestu v neznámém prostředí. Těžko narazíte na muže, který se ptá na to, kam má jet atd., to je spíše doména žen.

7. Stárnou do krásy

U muže platí, že se stářím získávají na atraktivitě. Jeden příklad za všechny G. Clooney je milován všemi ženami světa, a to už rozhodně žádný mladíček není.

Víte od dalších výhodách toho, být mužem? Napište nám je.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.