Vyberte možnost Stránka

Ještě stále využíváte služeb klasických operátorů? Je čas na změnu…

Rate this post
!AdSense – before contentDoby, kdy jsme měli na výběr ze dvou mobilních operátorů, později ze tří jsou dávno pryč. Naštěstí konkurence dorazila i do ČR, a tak došlo ke zlevnění volání u většiny operátorů.  Aby toho ale nebylo málo, tak se dá ještě více ušetřit, pokud začnete využívat služby virtuálních operátorů.

Na internetu začínají virtuální operátoři přibývat jako houby po dešti a proto jsme pro Vás se rozhodli představit Vám toho nejvýhodnějšího.

Jedná se o virtuálního operátora StarTEL, kterého provozuje poskytovatel internetu STARNET.

 

O společnosti StarTEL

startel1

Společnost StarTEL je jedním z virtuálních mobilních operátorů České republiky. StarTEL používá mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic, a.s. a  je dceřinou společností STARNET, s.r.o., která poskytuje internetové připojení v jižních Čechách a na Vysočině.

Kde získat SIM kartu StarTEL?

Virtuální operátor StarTEL má v současné době pět výdejních míst SIM karet ( České Budějovice, Dačice, Písek, Strakonice a Týn nad Vltavou).

 

Výhody měsíčního paušálu

Hlavní výhoda je nízký měsíční paušál, který začíná na ceně 49 Kč za měsíc (15 volných minut, 1.49Kč za minutu do všech sítí) – je to spíše tarif pro studenty a lidi, kteří moc nevolají. Pokud byste chtěli volat více, máte možnost využívat tarif za 199Kč, kde už je 100 volných minut a padesát volných SMS.

Roaming

U virtuálních operátorů je vždy velmi výhodné volání do zahraničí – pokud cestujete často do zahraničí, tak je to pro Vás to pravé (ceny pro odchozí hovory 4,9 Kč za minutu jinde nenajdete).

 

Kdo je váš operátor?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.