Vyberte možnost Stránka

Halloweenské sochy z dýní

Halloweenské sochy z dýní
Rate this post
!AdSense – before contentDýně jsou jednou z hlavní součástí Halloweenu. Umíte si představit, jak vypadá 5 000 vyřezaných dýní na jednom místě? Že ne? Pak neváhejte otevřít tento příspěvek!

The Great Jack O’Lantern Blaze je akce která se každoročně koná v New Yorku. Na této akci můžete vidět 5 tisíc vyřezaných dýní uskupených do různých tvarů. Ve výsledku si pak můžete prohlédnout neuvěřitelné a  trochu i hrůzu nahánějící sochy dinosaurů, pavouka nebo draka.

Halloween dává prostor ke kreativitě, která se každým rokem stále zlepšuje a výsledky jsou stále více ohromující. Co všechno de s dýněmi udělat se podívejte v galerii níže.

Přejeme hrůzostrašný Halloween!

sochy-z-dyni-1 sochy-z-dyni-2 sochy-z-dyni-3 sochy-z-dyni-4 sochy-z-dyni-5 sochy-z-dyni-6 sochy-z-dyni-7 sochy-z-dyni-8 sochy-z-dyni-9 sochy-z-dyni-10 sochy-z-dyni-11 sochy-z-dyni-12

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.