Vyberte možnost Stránka

Svítící UV chodníky pro chodce

Svítící UV chodníky pro chodce
Rate this post
!AdSense – before contentOsvětlení chodníků ve zcela novém stylu. Romantika a provoz zadarmo, to jsou dvě věci, které spojují nový způsob osvětlení cest a chodníků v parcích. Přečtěte si o tom více!

Ekologie se objevuje snad ve všech oblastech lidského života. Různé ekologické nápady mají krátkého trvání, některé jsou ale vysoce prospěšné pro lidi i pro přírodu. Inovační britská společnost Pro-TEQ přinesla myšlenku šetrného a finančně nijak nákladného osvětlení parků.

Speciální povlak na cestičkách a chodnících absorbuje energii z UV světla a ve tmě ji pak vyzařuje. Osvětlená cesta pak pomáhá chodcům i cyklistům držet směr.

Svítící UV chodníky pomáhají šetřit přírodu, energii i čas. Nový způsob osvětlení je nejen šetrnější k přírodě, ale i jeho instalace je hotová za pár hodin. 140 m osvětleného chodníku v Cambridge bylo dokončeno za 4 hodiny.

Podívejte se na jednoduchost a rychlost tvorby svítícího UV chodníku ve videu.

uv-chodnik-1 uv-chodnik-2 uv-chodnik-3 uv-chodnik-4

Chtěli byste také takové osvětlení ve Vašem bydlišti?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.