Vyberte možnost Stránka

Star Wars a LEGO konečně spolu!

Star Wars a LEGO konečně spolu!
Rate this post
!AdSense – before contentPokud jste fanouškem Star Wars a LEGA, pak vám spojení těchto dvou věcí udělá velkou radost. Finský fotograf Vesa Lehtimäki vytvořil skvělé fotografie, které kopírují skutečné filmové scény. Podívejte se do naší galerie!

Vesa Lehtimäki vytváří pomocí stavebnice LEGO a jedlé sody miniaturní scény, které se odehrály ve filmech Star Wars, Pán prstenů nebo Indiana Jones. trvalo dlouhou dobu, něž Vesa přišel na to, jak vytvořit obrazy jako z filmu. nejdříve experimentoval s omítkou, moukou a práškovým cukrem, ale ten nejlepší výsledek přišel až s jedlou sodou.

Jeho fotografie jsou jedinečné a neuvěřitelně realistické. První fotka vznikla již v roce 2009, po jejím publikování a následné pozitivní reakci začal Vesa tvořit dál.

Užijte se spojení všeho, co má rád snad každý chlap!

Zdroj: petapixel 

filmove-sceny-posatvene-z-lega-1 filmove-sceny-posatvene-z-lega-2 filmove-sceny-posatvene-z-lega-3 filmove-sceny-posatvene-z-lega-4 filmove-sceny-posatvene-z-lega-5 filmove-sceny-posatvene-z-lega-6 filmove-sceny-posatvene-z-lega-7 filmove-sceny-posatvene-z-lega-8 filmove-sceny-posatvene-z-lega-9 filmove-sceny-posatvene-z-lega-10 filmove-sceny-posatvene-z-lega-11 filmove-sceny-posatvene-z-lega-12 filmove-sceny-posatvene-z-lega-13 filmove-sceny-posatvene-z-lega-14 filmove-sceny-posatvene-z-lega-15

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.